Özaslan Mobilya, OTO MOBBY markaları ile Avrupa yollarında...

 / TÜM HABERLER

Özaslan Mobilya, OTO MOBBY markaları ile Avrupa yollarında...

ÖZASLAN LTD.ŞTİ.

Mobilya sektörüne katkı sağlayan ve "plastik arabalı karyola" üretiminde firmalarımızın öncüsü olan ÖZASLAN LTD.ŞTİ, 1997 yılında kurulmuş olup; oluklu mukavva sektöründe karton koli ve kutu imalatı yaparken;. 2012 yılında  plastik sektörüne de girerek arabalı karyola imalatına başlamıştır. Bunun yanı sıra plastik vakum teknolojisiyle yapılabilecek ürünleri de üretimine katmıştır.

Kurulduğu tarihten beri kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, üretim politikasından taviz vermeden faaliyetlerine devam eden ÖZASLAN LTD.ŞTİ, mobilya, gıda, tekstil, beyaz eşya, çelik eşya ve daha birçok öncü sektörde faaliyet gösteren müşterilerine zamanında ve kaliteli hizmet sağlamak için sürekli yeni yatırımlar yapmaktadır.
Firma bünyesinde, normal kutu, mukavva levha, teleskopik, kalıp kesim kutular, ondüle, ağırlıkta mobilya sektöründe kullanılan demonte kutu çeşitleri ve ihtiyaca uygun her türlü özel tasarım kutuları istenilen gramajlarda üretmektedir.

2010 yılında Kayseri Organize Sanayinde 5000m2 kapalı alanda, 3000m2 kullanım alına sahip olan ÖZASLAN MOBİLYA, Seyit ve Kalender kardeşlere aittir. Üretmiş oldukları arabalı çocuk karyolaları Avrupa stantartlarına uygun, koku yapmayan ABS özelliği, C belgeli, uzaktan kumandalı ve müzik sistemlidir. Yapmış oldukları ürünleri toptan satışını yapan Özaslan Mobilya, OTO MOBBY markaları ile Almanya, Hollanda, Belçika, Irak, Mısır ve Lüblan’a ihracat gerçekleştirmektedirler. 20 kişiye istihtam sağlayan ÖZASLAN Kardeşler, yapmış oldukları imalat ile de ülkemizin ihracat payında yer almaktadırlar.

ÖZASLAN MOBİLYA, sadece ürün üretmekle kalmayıp, aynı zamanda çözüm odaklı bir firma olarak hizmet üretmektedir. Çünkü misyonunu destekleyen bir çok vizyonuna , günümüz şartlarında müşterileri memnun eden ürünü temin edebilmek değil, istenilen kalitede, ödediği paranın karşılığını alan, satın alma sonrası sorun yaşamayacağı ve zamanında ürün temin edebil ayrıcalığınıda katmıştır. ÖZASLAN MOBİLYA’ yı diğer firmalardan ayıranda bu özelliğdir.
 

ÖZASLAN MOBİLYA & OTO MOBBY 

İletişim: Organize Sanayi Bölgesi 22. Cad. No: 18 / Melikgazi / KAYSERİ

Tel: 0.352. 322 11 10 & Fax: 0352. 322 11 09

E-mail: seyit@ozaslanambalaj.com.tr

web: www.otomobby.com   

  23 Mart 2016

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 654689

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.