WELTEW MOBİLYA 2016 CNR İMOB FUARINDA DOLDU TAŞTI...

 / TÜM HABERLER

Weltew mobilya, 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak,  yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır.
Haber: Emel BENLİ&İSTANBUL
 
2016 Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda ki gezimizi sizler için sürdürürken; kalabalık ve dikkat çeken stantlardan biri olan Weltew Mobilya’yı tanımaya ne dersiniz. 45.000 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 90.000 m2’den oluşan, yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle  istihdam ettiği 400’ü aşkın personeliyle Weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu,1700 takım baza, 2400 adet yatak üretim kapasitesine sahiptir.
Sunduğu başarılı hizmet ve ürün kalitesiyle, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle oluşturduğu temeller üzerine, insan odaklı politikalar geliştirmektedir. Bu politikaların sağladığı başta çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Weltew Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge  faaliyetlerini sürdürerek kendini yenilemektedir. İzlediği bu yolu, kalite politikası olarak belirleyen Weltew Mobilya bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir markadır.
 
Üretimin tüm aşamaları, uzman mühendislerin kontrolünde titizlikle takip edilmektedir. Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Weltew Mobilya, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır. Weltew mobilya genç ve dinamik kadrosu, 100’ün üzerinde model çeşidiyle Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır.

Weltew mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom, ile  geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Dünya pazarında ise  39 ülkede, 139 satış noktasına ve  5 ülke distribütörlüğüne sahiptir. Weltew mobilya üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe  ülkemizin  önde gelen mobilya markalarından  biridir. Katıldığı fuarlarda en büyük stantlara ve müşteri ağına sahip Weltew, mobilyada kıtalar arası üne sahip olurken; aynı dünya markalarını zorlayan güçlü bir rakiptir.

CNR 2016 İMOB MOBİLYA FUARI / WELTEW MOBİLYA - SATIŞ PAZ. SORUMLUSU AKIN CAN 

  01 Şubat 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 195834

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.