CNR 2016 İMOB MOBİLYA FUARI / BÜRO KENT MOBİLYA...

 / TÜM HABERLER

Bu yıl 12. si düzenlenen "Cnr İmob Uluslararsı Mobilya Fuarı’nda" bütün dikkatleri klasik tarzı ile üzerine çeken "Büro Kent Classic Office,"  genç nesili dahi imrendirecek şekilde tasarladığı el emeği, göz nuru oyma büro mobilyalarını gururla tüm Dünya’ya sundu. Bizleri çocukluğumuza götürerek eski mobilyalarımızı anımsamamızı sağlayan Büro Kent Mobilya, fuarın en renkli ve anlamlı standı olma özelliğini kazandı. Rahmetli babası Mustafa Batmaz’ dan mobilya malzemeleri satışını devralarak ticaret hayatına başlayan Sayın Mehmet Şakir Batmaz, 1994 yılında imalat atölyesini kurarak üretici konuma geçti.

2011 yılına gelindiğinde üretim alanını 900 m² ye çıkartan Mehmet Şakir Batmaz, 2013 yılında ise 1600 m²  büyüklüğünde ki "Büro Kent Classic Office" mağazasının açılışını gerçekleştirerek büro mobilyalarında Türkiye’ye yeniden oyma klasik mobilya anlayışını kazandırdı. 

Kaliteden ödün vermeyen klasik ve rustik tarzdaki tasarımları ile adından sıklıkla söz ettiren bir firma olmayı hedefleyen Büro Kent, keyifle icra ettiği sanatını sizlerle paylaşmaktan ve geçmişi hatırlatarak, geleceğe değer katacak, mobilyaların içerisinde huzurla çalışmanızı sağlayacaktır. İyi bir eş, iyi bir baba ve iyi bir mobilyacı olan meslektaşımız Sayın Mehmet Şakir Batmaz, " Bu fuara katılmak için yıllardır sıra bekliyordum, nihayet sıra bize geldi. Bu fuarda olmaktan ve tarzımı yansıtmaktan çok mutluyum." diyerek duygularını dile getirdi. İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’ndan biz "Mobilya Satıcıları Haber Portalı" ekibi böylesine değerli meslektaşlarımızı sizler ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşarken; Sayın Batmaz’a ve tanışma şerefine nail olduğumuz ailesine başarılar diliyoruz.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

CNR 2016 İMOB MOBİLYA FUARI / BÜRO KENT OFİS- MEHMET ŞAKİR BATMAZ

  30 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 709141

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.