CNR İMOB 2016 MOBİLYA FUARI / LOT’S OFİS MOBİLYA...

 / TÜM HABERLER

1992 yılında Modoko Mobilyacılar Sitesi’n de ilk mobilya mağazası aile şirketi olarak açıldı. Dönemin italyan çizgilerini müşterilerine sunarak kendine kısa sürede sektörde önemli bir yer edindi.1995 yılında ilk ofis mobilyaları mağazasını açarak sektöre giriş yaptı. Bu dönemde yine kendi ile özdeşleşen italyan çizgilerini koruyarak sektörde ki yerini aldı.

2010 yılında ise “Lots Exclusive Ofis” markasını kurarak; markalaşmak adına yeni bir yapılanma içerisine girdi ve vizyonunu yükselterek sektördeki yerini dahada sağlamlaştıran Lot’s Mobilya, 2011 yılında üretim tesisini 5000m²’lik bir kapasiteye taşıdı. Başarıyı ard arda kovalayan Lot’s Mobilya, 2012 yılında kişi ve şirketlere exclusive ürünleri sağlamak adına Modoko Mobilyacılar Sitesinde 2000m²’lik merkez mağazasını da hizmete açarak hedeflerini genişletti. Yutiçi ve yurtdışın da büyük projelere imza atan Lot’s Exclusive Ofis; tasarım, projelendirme ve uygulama ile birçok projeden başarı ve takdirle ayrıldı. Lot’s Exclusive Ofis gelen talepler doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışın da mağaza açma çalışmaları içerisinde bulunurken mağzacılık sisteminin öncü firmalarından oldu. 

"Üretimle kaliteyi birleştirmek ve çözüm ortağı olmak adına özel ve çok amaçlı üretime girerek birçok farklı ürün gamına sahibiz."diyen Lot’s Ofis Mobilya,  klasikten modern mobilyalara, VIP makam takımlarından yönetici takımlarına, operasyonel ürünlerden personel takımlarına ve bunları tamamlayan koltuklara kadar birçok farklı ürünü üretmektedir. Yurt dışında veyurt içinde kendi branjında fuar organizasyonlarına katılan Lot’s Ofis Mobilya, bu yıl 12. düzenlenen Cnr İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda yerini almıştır. 2016 yılının şık ürün kreasyonlarını bu fuarda görücüye çıkaran firma, fuar ziyaretçileri tarafından tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

CNR 2016 İMOB FUARI- LOT’S OFİS MOBİLYA GENEL KOORD. ETEM SAVAŞ

  29 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 303946

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.