CNR 2016 İMOB MOBİLYA FUARI / ADA MOBİLYA ....

 / TÜM HABERLER

2005 yılında koltuk üretimi ile İnegöl’de kurulan ADA AVANT GARDE firması, 2008 yılında koleksiyonlarının tamamlanma amacını kılavuz kabul edinerek,ahşap mobilya üretimini bünyesine katmıştır.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

12.750 m2 yi aşkın kapalı alan üzerinde, ileri teknoloji makine parkuru ve tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri beklentilerini karşılama politikasını özümseyerek koltuk ve ahşap mobilya olarak üretime devam eden ADA, başlangıç noktasından bugüne kadar olan her süreçte, bünyesinde taşıdığı mutlu müşteri hedefinin heyecanını, ilk günkü gibi içinde taze tutuyor. Tasarımlarına yansıttığı mükemmeliyetçilik ilkesini, üretim ile harmanlayarak yaşanılan mekanlar için kaliteli mobilyalar üretiyor.

" Misyonumuz, müşterilerimizin beklentileri ötesinde memnuniyet sunmak, aynı özveri ile şık tasarımlar, yüksek kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışını birleştirerek, beğeniye uygun ürünler üretmektir ". diyen ADA AVANTGARDE, fuarlarda ve özel ürün tanıtımlarında boy göstererek rakiplerini geride bırakıyor.
Vizyonunu, yaşam alanlarına uygun, kaliteli, şık ve zarif tasarımlar yapmak olarak  belirleyen ADA AVANTGARDE, zamanın getirdiği tüm süreçleri doğru yaşamak ve yaşatmayı hedefliyor.

 " ADA AVANTGARDE olarak sizleri, tasarımlarımıza yansıyan şık ve zarif dokunuşları keşfetmeye davet ediyoruz." sloganı ile iddalı bir çıkış yakalayan firma, 6 kardeş tarafından idare edilirken; bir öğretmen babanın son durağı olan İnegöl’den tüm Dünya’ya kapılarınnı açıyor. Firma sahibi aynı zamanda Ada’nın Genel Müdürü Sayın Nişani Malkaç, kendi mağazalarını açmaya devam edeceklerini belirtirken; " Biz Avangard üretimle tanındık, bu yolda ilerleme kaydediceğiz." diyerek tarzlarını dile getirirken; bu yıl 12. düzenlenen " Cnr İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda " yerlerini alan Ada Avantgarde Kurumsal Mağazalar Koordinatörü Sayın Hasan İnam ise tarzlarında iddalı olduklarını ve müşterilerilerin beklentilerine doğrudan cevap verdiklerini belirtti.

CNR 2016 İMOB FUARI / ADA MOBİLYA - NİŞANİ MALKOÇ / HASAN İNAM

  28 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 842677

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.