CNR 2016 İMOB FUARI / NEON MOBİLYA...

 / TÜM HABERLER

CNR 2016 İMOB FUARI / NEON MOBİLYA...

Kayseri Tomarza’da 120 kişi ile avant-garde mobilya üretimi yapan Neon Mobilya bir aile şirketidir. Yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, Avangarde, Delüks takımlar, Maksi takımlar ,köşe takımları ,yatak ve bazalar, tv üniteleri üreten, yurt dışı ihracatına önem veren, dünyada pazar ağını geniş tutmak isteyen bir Anadolu firmasıdır. 

"Biz "çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olma" vizyonumuzun yenilikçiliği, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinmiş insan kaynağı ile gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu sebeple insan kaynağımızın "değişim" olgusunu benimsemiş ve bunu çalışma tarzının bir parçası haline getirmiş kişilerden oluşmasına özen gösteriyoruz. Çalışanlarımıza içindeki potansiyelleri açığa çıkarabilecekleri, düşüncelerini paylaşabilecekleri ve uygulayabildikleri bir platform sunmaya çalışıyoruz. Yetkinliklerini ve performanslarını takip ediyor, şirketiçi ve şirketdışı eğitimlerle gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Şirket vizyonumuzun gerçekleşmesine katkıda bulunmak isteyen adayların başvurularını web sitemizdeki başvuru formumuzla alıyoruz. Adaylarla mülakat yapıyor, beklentilerimizi karşılıklı olarak paylaşıyoruz. Açık pozisyonlarımızı başvuru havuzumuzdaki adaylarla paylaşarak en uygun eşleşmeyi yapmaya çalışıyoruz." diyen NEON MOBİLYA’nın standını 2016 Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaret ettik.

Biz Mobilya Satıcıları Haber Portalına konuşan Neon Mobilya Yön. Kur. Başkanı Sayın Vezir Yılmaz, "Uluslararsı fuarları takip etmezseniz trendlerinizi belirleyemezsiniz." diyerek bir nevi genç mobilya üreticilerine tecrübelerini aktarmış oldu. "Fuardaki en büyük hedefimiz müşteri portföyümüzü genişletmek ve yeni müşteriler edinmektir" diyerek ticaret tecrübesini de bizlere aktarmış oldu. 

CNR 2016 İMOB MOBİLYA FUARI / NEON MOBİLYA YÖN. KUR. BŞK. VEZİR YILMAZ 

  28 Ocak 2016

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 399310

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.