İSMOB FUARININ GÖZDESİ TEPE HOME...

 / TÜM HABERLER

İSMOB FUARININ GÖZDESİ TEPE HOME...

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir.

Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 31 mağaza ve 110.000 m2’yi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home’un faaliyet gösterdiği mağazaların 6’sı İstanbul’da, 2’si Ankara’da, birer tanesi ise İzmir, İzmit, Adana, Alanya, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Uşak, Kayseri, Konya, Mersin, Tekirdağ,Trabzon, Samsun, Şanlıurfa, Malatya , Kütahya, Van, Hatay ve KKTC Lefkoşe’de bulunmaktadır.

Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.Tepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır. Bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir marka; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mobilya ürün grubu; salon ve oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Başarılarını her geçen gün besleyip büyüterek İstanbul Mobilya Fuarı’nda da (İSMOB) yerini alan Tepe Home, sağlam adımlar ile maratonuna devam ediyor. Bu arada İsmob tarafından yılın en iyi " yatak odası mobilyası " ödülünü alarak fuarda kendisinden bahsettiren Tepe Home, ödül alan ürününü görücüye çıkarmanın haklı gururunu yaşarken; biz " Mobilya Satıcıları Haber Portalı " ile de paylaşmayı unutmadı.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

İSMOB 2016 FUARI / TEPE HOME ARGE MÜDÜRÜ / SAVAŞ ÇİLSAL 

  19 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 499234

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.