SERHAT MOBİLYA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. ..

 / TÜM HABERLER

SERHAT MOBİLYA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. ..

4 nesildir aynı çatı altında ticari faaliyet gösteren Akkaş ailesi, ev mobilya sektörüne ilk defa 1973 yılında adım atmıştır. Sektöre toptan mobilya ticareti ile başlayan Serhat Mobilya, 80’li yılların sonlarında seri mobilya imalâtına başlamış, bünyesindeki ikinci şirket olarak üretim faaliyetlerini sürdüren Vipa A.Ş.’yi 90’lı yılların başında kurmuştur. Serhat Mobilya, 2008 yılında kurulan yeni üretim tesisi ile toplamda 35.000 m2 kapalı, 100.000 m2 açık alandan oluşan modern üretim sahalarında üretim yapmaktadır. Ayrıca, bünyesine bağlı onlarca tedarikçi firma ile birlikte hazırladığı ev mobilyası koleksiyonunu yurtiçinde yüzlerce satış noktasında, yurtdışında 40’ın üzerinde ülkede tüketicinin zevk ve beklentilerine sunmaktadır.

Serhat Mobilya ev mobilyası sektöründe emin adımlarla ilerlerken; geçmişten gelen tecrübelerinden edindiği bilgi birikimini kullanarak, yenilikçi ve vizyon sahibi profesyonel ekibi ile mobilya sektöründe çığır açacak projeler üretmek amacı ile Ar-Ge faaliyetlerine önem vermiştir. Her alandaki son gelişmeleri dikkate alarak kurduğu modern üretim tesislerinde, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek güncel kalmayı başarmıştır.  

İstanbul Mobilya Fuarı’na bu yılda katılan  ve "Mobilya Satıcıları Haber Portalı" için bizlere vermiş olduğu röportajda, samimi bir şekilde kendisini ifade eden sevgili büyüğümüz Serhat Mobilyanın Yön. Kur. Başkanı Sayın Mustafa Akkaş," batının 300 yıllık başarısını biz Serhat Mobilya olarak tecrübemiz ile 42 yılda katettik " derken; aslında azimin örneğini bizlere vurgulamak istedi. Tecrübeli büyüğümüzün yolundan giderek yılmadan, usanmadan çalışmanın karşılığını alacağımıza inanıyor ve Serhat Mobilya’ya nice 42 yıllar diliyoruz. " Sektörün gelişmesi ve kendini yenilemesi için fuarlar çok etkilidir "  diyen Serhat Mobilya Yurt İçi Satış Müdürü Sayın Ahmet Akkaş’ın bu cümlelerinide sizlere aktarmadan geçmek istemiyoruz. Malumunuz tecrübe deneyimler ile sabittir.      

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

İSMOB 2016 FUARI / SERHAT MOBİLYA YÖN. KUR. BŞK. MUSTAFA AKKAŞ 

  17 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 884384

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.