TELESET MOBİLYA İSMOB FUARI’NDAN MENMUN KALDI...

 / TÜM HABERLER

TELESET MOBİLYA İSMOB FUARI’NDAN MENMUN KALDI...

Türkiye’nin ilk modüler mobilya üreticisi olan TELESET; yaşam kalitesini artırmak ve müşterilerinin mutluluğuna katkıda bulunmak için 50 yılı aşkın süredir çalışıyor.

Haber: Emel Benli & İSTANBUL

Klişelerden uzaklaşıp her evi kendine özgü bir dünya haline getirmek için yaşamdan ilham alarak tasarımlarına hayat veren TELESET, modern hayatın mobilya ihtiyaçlarını karşılayan projeler üreterek rahat ve fonksiyonel yaşam alanları sunuyor.2000 yılında buyana Silivri’deki modern tesislerinde üretimini sürdüren TELESET, sağlıklı, ergonomik ve kaliteli mobilyalar üreterek hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atıyor. Modern, cool ve şehirli imajı ile ev mobilyası denince akla gelen ilk markalardan olma vizyonunu benimseyen TELESET, zamanın ruhunu yakalamak adına değişime inandı ve değişimin öncüsü olmak için yeni yatırımlar yaparak üretim hattını, fabrika ve showroom’u yeniledi.

Her yıl hazırladığı özel koleksiyonuyla ürün gamını yenileyen TELESET, modern ve minimalist çizgilerde yaşamayı sevenlerin ilk tercihi olmanın yanında klişelere boyun eğmeyen, kendine özgü ve zamanının ötesinde tasarımları ile dikkati çekiyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını çok iyi anlayan TELESET, onlara en uygun çözümleri en yakın yerde sunmaya özen göstermenin yanı sıra müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek üzerinde hassasiyetle duruyor ve tüm Türkiye’de özel servis anlaşmalarıyla hizmet veriyor.TELESET, her evin kendine özgü bir dünya olduğu bilinciyle tüm evlere şıklık ve zarafet getirmek için çalışmaya devam ediyor. Bu yılda 2016 İstanbul Mobilya Fuarı’nda tekrar yerini alması ile bir kez daha güvenimizi kazanan TELESET farkını yaşamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz... 

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

 

İSMOB 2016 FUARI / TELESET MOBİLYA PAZ. MÜD. TALHA OLKUR

  17 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 633214

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.