KİLİM MOBİLYA İSMOB FUARINDA BAYİLERİ İLE BULUŞTU....

 / TÜM HABERLER

KİLİM MOBİLYA İSMOB FUARINDA BAYİLERİ İLE BULUŞTU....

2015 yılında 40. Yılını kutlayan Kilim Mobilya, başta tüm insan kaynakları olmak üzere, kalite, tasarım, satış sonrası ve tüketici odaklı yatırımlarına devam ediyor. 2016 İstanbul Mobilya Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yılda yerini alan Kilim, " Bir kilim yeter sevgilim " slagonu ve reklamı ile biranda tüm Türkiye’nin sevgilisi olmuş ve bu reklam ile çıkışını tam manada yakalamıştır. Kilim Mobilya artık bir dünya markası olma yolunda ilerlerken; Dünya coğrafyasında hızlı bir şekilde yayılarak huzurla kullanılmaktadır.

Türk Mobilya sektöründe saygın bir yeri olan Kilim, bu saygın yerini Dünya Mobilya sektörüne taşımak üzere yatak odası takımlarından koltuk takımlarına, yemek odası takımlarından oturma gruplarına, çocuk ve genç odası takımlarından yatak, baza ev tekstili ve aksesuarlara kadar tüm ürünleri insanların rahat ve konforu için sürekli geliştiriyor. Her zevke hitap eden şık odalar ve zevkli mekanların aranılan markası olmak üzere Türkiye’de 300 satış noktası, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere Irak, Suriye, Azerbaycan, Mısır, İran, Fas … gibi 30 dan fazla ülkede tüketiciyle buluşuyor.

Birçok kalite belgesi ile üretim ve yönetimindeki kaliteyi belgeleyen Kilim, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını yükseltmektedir. Gelin sizde Kilim ile yaşam alanlarınıza küçük dokunuşlar yaparak büyük farklar yaratın...

İSMOB 2016 FUARI / KİLİM MOBİLYA  GENEL MÜDÜRÜ- CİHAT ŞAHİN

  17 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 663292

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.