Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Delta Mobilya İsmob fuarında yerini aldı...

 / TÜM HABERLER

Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Delta Mobilya İsmob fuarında yerini aldı...

Kuruluş yılı 1972’dir. Kurulduğu yıldan bu güne ofis mobilyası sektöründe Türkiye’nin öncü firmalarındandır. Sektörün en yüksek kapasiteli üretim merkezlerinden biri olan   24.000 m2 kapalı alanda kurulu Delta, Çatalca’da, uzman teknik kadrosu ve son teknoloji bilgisayar donanımlı (CNC) makineler ile full entegre olarak Ofis, Okul, Otel, Hastane Mobilyaları üretmektedir.

Panel hattı , ahşap işleme, metal işleme, boyama , papel ve döşeme departmanlarından oluşan üretim hattı, yüksek kapasiteli CNC sistemleri ve sektörde geçirilen 35 yılı aşkın sürede edindiği tecrübe, talep edilen ürünü , talep edilen ölçü, tasarım ve renkte, ahşap ve/veya metal, müşteri isteğine uygun olarak, kalite tasarım ve ergonomi ilkeleri çerçevesinde üretime olanak verir.
Konularında uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan AR-GE departmanında ve projelendirme, danışma, satış ve uygulamadan sorumlu mimari kadrosu ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen Delta Mobilya, yaşam alanlarımızı süsleyen, konforu ve rahatlığı ile çalışma performansımızı yükselten bir marka olmaya devam edecektir. Bu yıl 12. si düzenlenen İSMOB Fuarı’nda yerini alan Delta rahatlığını ve konforunu sizde yaşamak isterseniz, geç kalmış sayılmassınız. 

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

 

İSMOB 2016 FUARI / DELTA OFİS MOBİLYA- MUSTAFA BERBER

  18 Ocak 2016

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 355403

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.