KELEBEK MOBİLYA İSMOB FUARINDA GENÇ TASARIMCILARA EMANET...

 / TÜM HABERLER

KELEBEK MOBİLYA İSMOB FUARINDA GENÇ TASARIMCILARA EMANET...

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Kelebek Mobilya, ilk yerli uçağın kanatları için kontrplak üretmek üzere, 1935 yılında İstanbul Haliç’te faaliyetlerine başladı.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL

Bu yıl 81. kuruluş yıldönümünü kutlayan Kelebek Mobilya, bugün Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda, yüksek teknoloji ve üstün kalite yaklaşımı ile mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üreten dev bir sanayi kuruluşu konumundadır. Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile üretim gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin öncü mobilya üreticisi Kelebek, yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerine panel mobilya sistemleriyle yaşam mekanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombine olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız alternatiflerle tüm ihtiyaçları karşılıyor. Fuarlarda da yerini alan Kelebek, İsmob Fuarı’nda da fuarın en gözde standı olmuş ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bu yıl 12. si düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı, Kelebek Mobilya’nın yeni trendleri ile yurt dışından ve yurt içinden gelen ziyaretçiler tarafından beğenilerek tam not almıştır. Fuardaki görsel şölenin bir parçası olan Kelebek, gerçekleştirdiği yurt dışı bağlantıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 

İSMOB 2016 FUALARI / KELEBEK MOBİLYA - GÜRKAN GÜLTURHAN

  17 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 664478

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.