İSTİKBAL MOBİLYA İSMOB FUARINDA DOLDU TAŞTI...

 / TÜM HABERLER

İSTİKBAL MOBİLYA İSMOB FUARINDA DOLDU TAŞTI...

1957 yılında başlayan serüven 2016 yılına gelindiğinde Türkiye Mobilya sektöründe lider, Avrupa’da ise en büyük üretim tesisi olmuştur.
Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL
O yıllardan bu yana, yılların tecrübesi ve 52 yıllık başarı hikâyesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.
Kayseri’deki üretim tesislerinde yaklaşık 38.000 m² kapalı, 35.000 m² açık alanda  Boydak mobilya grubu markaları olan İstikbal, Bellona ve Mondi ’ye yatak ve ev tekstili üretimi gerçekleştirmektedir. İstikbal Mobilya, yaylı yatak, sünger yatak, sandıksız baza, uyku setleri, nevresim takımları, yatak örtüleri, yatak koruyucular, yastık, pike, fonksiyonel bebek koltuğu, bebek uyku ürünleri, battaniye, çarşaf, havlu ve bornoz takımları, kırlent gibi uyku ürünleri üretmektedir. Buna ek olarak hem bu ürünlerin bir girdisi olan hem de Boydak Holding’in diğer şirketlerine ve dış pazarlara üretilen rulo-vatka elyaf, silikonize yastık, kırlent dolgu elyafı, kartanesi kırlent yastık dolgu elyafı, kırlent yastık kılıfı, bahçe mobilyaları minder elyafı gibi endüstriyel ürünler İstikbal Mobilya’nın ürün portföyü içerisindedir.
Yeniliğe dayalı Ar-Ge çalışması ile kalite standartları çerçevesinde yön veren markalara hizmet etmesi rekabet avantajlarını oluşturmaktadır.
 
Yatak üretiminde Türkiye liderliğini sürdürüp, yurtdışı pazarlarda pazar payını arttırmak, ev tekstilinde sektör lideri olmak, mevsimsel etkiler başta olmak üzere sektör içi ve dışı gelişmelere daha hızlı ve esnek cevap verebilmek amacıyla hem yatak, hem de ev tekstilinde devam etmekte olan yeni yatırımla İstikbal Mobilya, Avrupa’nın tek çatı altında en büyük entegre yatak üretim tesisi konumuna ulaşmıştır. Başarı öykülerini fuarlarada taşımayı bilen İstikbal, 2016 İSMOB  Fuarı’nın en dikkat çeken ve dolup taşan stantlarından olurken; başarısını Dünya’ya açılan bu kapıdan duyurmanın bir kez daha mutluluğunu yaşadı.

  15 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 125538

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.