16. Uluslararası İstanbul İmob Mobilya Fuarı 21 - 26 Ocak 2020 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.

 / TÜM HABERLER

16. Uluslararası İstanbul İmob Mobilya Fuarı 21 - 26 Ocak 2020 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.

Avrasya Bölgesi'nin en önemli mobilya pazarını İstanbul'da keşfedin!
Dünyanın en büyük üç mobilya fuarından biri olan CNR İMOB-Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 21-26 Ocak 2020 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde 16’ıncı kez kapılarını açacak.

Türkiye mobilya sektörünün küresel pazarlara açılan vitrini olan CNR İMOB,  CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenecek.

150 bin metrekare alanda 600'den fazla katılımcıyı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan  fuar,  en zarif ev mobilyalarından, iç mekan tasarımlarına ve global mobilya trendlerine kadar bir çok ürüne ev sahipliği yapacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya sektörünün önemli oyuncularına geniş kapsamlı bir ticaret pazarı sunmaya hazırlanan CNR IMOB Fuarı,  İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve BAE dahil olmak üzere 130 ülkeden tedarik heyetleri, ziyaretçiler ve VIP heyetlerini ağırlayacak.

Fuarda kurulacak özel B2B alanında, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ve Avrupa'dan 300'ün üzerinde firma ile Türk mobilya üreticileri bir araya gelecek.

Kontrat Mobilya Ülke Sunumları

Profesyonel alıcılara sadece ürün değil bir yaşam tarzı da sunan CNR IMOB Fuarı’nda bu yıl, Suudi Arabistan, Katar ve Kazakistan gibi farklı ülkelerden pek çok şirket “Kontrat Mobilya” başlığı altında projelerini sunacaklar.

Ticari tesisler, oteller, hastaneler ve konut projeleri için tasarlanan ve üretilen mobilyaları kapsayan “Kontrat Mobilyaları” Türk mobilya sektörüne ayrı bakış açısı kazandıracak.

  09 Aralık 2019

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 908271

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.