Emel BENLİ

bilgi@mobilyasaticilari.com
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

ANILARIM

Kim istemez bir birinden şık, bembeyaz mobilyaların içinde kuğu  gibi salına salına gezmeyi… O bembeyaz masada çocuğunun ilk doğum günü pastasını üflemeyi, altın günlerinde orta sehpaya pasta - börekleri dizmeyi, güzelim berjerde oturup beş kahvesi içmeyi…

Hiç üzülmeyin yeni mobilyam yok diye, yirmi yıllık mobilyalar da aslında ne anılar gizlidir. Bir dile gelse kayın ağacı, ya ceviz… Alın götürün beni anılara; oğlumun ilk taytay durduğu eski kanepelerim aslında emektarlarım.  Dikdörtgen masam, komşu çocuklarının üzerine çıkıp oynadığı orta sehpam; oğlum az oyuncak araba sürmedi üzerinizde. Ya yatak odam; eskisiniz diye her misafir gelişinde üzerinize kapı kapattığım; makyajımı yaptığım zor günümde üzerinde göz yaşı döktüğüm yatağım. Her Pazar çocuklar üzerimize atlardı; o yatakta dört kişi birden, çöktü çökecek derken; yirmi üç yıl dile kolay nede dayanıklı çıktınız mobilyalarım. Aslında anılarım, umutlarım, hayallerim. Sizin yerinize yenilerini koyduğum zaman, tüm anılarım silinir diye korkarım. Oğlumun ilk dişi, ilk doğum günü ve nice evlilik yıl dönümlerimiz, benim hayat arkadaşlarım içinde güldüğüm, ağladığım, korktuğum koltuk takımlarım.

Çok Değerli mobilya sektörü üyeleri içimden gelen bu samimi cümlelerle hepinizi selamlıyor ve hayırlı işler diliyorum. On bir yıldır ben Emel Benli ve ekibim perde ve ev tekstili haberciliği ile birbirinden kaliteli haberlerin ve proğramların altına imza attık. Şimdide sizlerle yücelen ve varolan mobilya sektörü için emek vermeye hazırız. Sektörünüzün sıcak gelişmelerine yer verdiğimiz haber portalımızda, röportajlar ve her türlü etkinlik proğramları ile yanınızda olmaya talibiz.

Saygılarımla

 Haber Editörü: Emel Benli 


 Okunma Sayısı : 1493

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 576565

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.