MERAM MOBİLYA / ANKARA

 / TÜM HABERLER

Meram Mobilya Halı & Ankara
Haber: Emel Benli & Ankara

Meram Mobilya,1985 yılından bu yana halı, mobilya, beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları satışının yanı sıra inşaat sektöründe de faliyet göstererek; iki mağaza ile Ankara'lı tüketiciye hizmet vermeye devam ediyor. Kuruluşundan beri Yenimahalle'nin çeşitli lokasyonlarında hizmet veren Meram Mobilya Yatak Elektrikli Ev Aletleri Firması, biri Yenimahalle Şentepe'de 600 m2 alanda diğeri ise Eryaman'da 1100 m2 olmak üzere iki güzel mağazaya sahiptir. 2017 yılından bu yana Eryaman tüketicisine de hizmet veren Meram; aynı zamanda Beko, Bambi Yatak, Empera Halı, Enti Halı, gibi dünya markalarının da bayisidir.

Beko markasının beyaz eşyaları, ankastre setleri, tv, elektronik aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, küçük ev aletleri gibi hayatımızda büyük önem teşkil eden tüm ürünlerini her iki mağazasında da bulunduran Meram; halı gruplarında ise Empera Halı ve Enti Halı'nın da bayiliğini yapmaktadır. Bayiliğini yaptığı Bambi Yatak markasında ise yatak, baza, bebek ve genç yatak setleri, yatak başlıkları, ev tekstili ve aksesuarları gibi ürünleri satmaktadır. Bu markaların yanı sıra kişiye özel mobilya tasarımları ile, yatak odası, yemek odası, oturma odası, çocuk ve bebek odası, masa - sandalye çeşitleri ile hizmetine devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren "Meram Mobilya Yatak Elektrikli Ev Aletleri" zamanında lojistik, ücretsiz sevkiyat, ürününün arkasında durma gibi ticaret anlayışı ile Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Bir eve lazım bütün konsept ürünleri bir arada bulabileceğiniz tek adres Meram Mobilya'ya uğramanız yeterli...

Adres :
Merkez : Şentepe Çiğdemtepe Mah. Aydan Cad. No: 171/A Şentepe - Yenimahalle / ANKARA 
Tel: 0312 331 79 11 

Şube : Yunus Emre Mah. Kayı Sk. No:2 (Ahmet Yesevi Camii altı) Devlet Mah. Sincan - ANKARA 
Tel : 0312 272 70 72

Email: info@meramonline.com

Web:
 www.meramonline.com

  12 Ağustos 2019

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 972979

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.