KEÇİÖREN BELLONA BELEKLER

 / TÜM HABERLER

KEÇİÖREN BELLONA BELEKLER.

Haber: Emel Benli & Ankara

1986 yılından günümüze dek mobilya sektöründe bulunan Belekler Mobilya, Ankara'nın Keçiören İlçesi'nde bulunan Dutluk ve Kalaba Semtleri'nde iki ayrı şube ile hizmet vermektedir. 

Bir Dünya markası olan Bellona ile yola çıkan Belekler, Belekler Bellona ismi ile Ankara'lı tüketiciye hizmetindedir. Belekler Bellona, Dutluk'ta 7 kattan oluşan, 7 bin m2 alanda; tüm bellona konsept ürünlerini bulundururken; Kalaba'da ise 3 kattan oluşan, 4 bin m2 alana yayılı; ikinci bir şube ile Bellona markasına yakışır bir şekilde hizmet vermektedir. Toplamda 75 personel ile yoluna devam eden Belekler Bellona, Ankara'nın istihtam dağılımında da pay sahibidir.

Ankara'nın tüm bölgelerine ürün satan Belekler, zamanında lojistik, müşteri memnuniyeti, ürününün arkasında durma, kalitesinden ödün vermeme gibi bir çok özelliği bir arada barındırmaktadır. Her eve, her keseye uygun model ve çeşitleri ile mobilya sektöründe istikrarlı bi,r şekilde yol alan Belekler Bellona Mobilya, yeniliği, kaliteyi ve  modayı satmaya devam ediyor. 

KEÇİÖREN BELLONA BELEKLER

İletişim: Merkez: Şenlik Mah. Nuri Pamir Cad. No:34/ A-B Dutluk Keçiören - ANKARA
Tel: 0312 356 00 51

Şube: Kavacık Subayevleri Mah. Atatürk Cad. No:21 K.ören ANKARA
Tel: 0312 316 51 06

Email: dutlukbeleklerbellona@gmail.com

Web: www.keciorenbellona.com

  17 Temmuz 2019

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 142990

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.