Ankara İstikbal Cantürk Ticaret / Ankara

 / TÜM HABERLER

Ankara İstikbal Cantürk Ticaret / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara

Cantürk Ticaret, 1970 yılında çıktığı ticaret yolculuğunu; ticaret ahlakı, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve doğruluk vizyonları ışığı altında günümüze dek sürdürmüştür. Ticaretine başladığı günden bu yana; yolculuğunda bir çok vizyonu güçlü, Dünya markalarını yanına alarak yürümüştür. 

Arçelik, Bellona ve İstikbal gibi Dünyaca bilinen markalar ile yol arkadaşlığı yaparak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cantürk Ticaret, Ankara'da üç mağaza ile hizmetine devam etmektedir. Pursaklar Yunus Emre Caddesi'nde "İstikbal - Arçelik," Gülyazı Caddesi'nde "Bellona - Arçelik," Hasköy Protokol Yolu üzerinde "Arçelik" olmak üzere toplamda üç konsept mağazaya sahiptir. Dünyaca tanınırlılığı bilinen markaların bayiliğini yaparak; dededen toruna üç kuşaktır, dürüst ticaret düsturu ile yol alan Cantürk Ticaret, kaliteyi esas alarak; bölgesinde tüketicisinin vazgeçilmezi olmuştur. 

En güncel trend ürünler ile alanında deneyimli kadrosu ve zamanında lojistik destek veren, ürününün arkasında duran Cantürk; İstikbal Mobilya mağazasından Ankara ve İç Anadolu'ya, Arçelik Mağazası'ndan ise beyaz eşya ayağında tüm Türkiye'ye hizmet vermekten onur duymaktadır. "İşimizi aşkla yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz." diyen Cantürk Ailesi, şubeleşme konusunda istikrarla yol almaktadır...  

Cantürk Ticaret & İstikbal
İletişim: Yunus Emre Cad. No: 50 / A - Pursaklar / Ankara
Tel: 0312 328 88 88
Fax: 0312 328 56 00
E- mail: ankaraistikbal@gmail.com
Web: www.istikbalankara.com 

  07 Temmuz 2019

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 186304

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.