40. MODEF EXPO FUARI 23 - 28 EKİM 2018 TARİHLERİNDE İNEGÖL'DE.

 / TÜM HABERLER

40. MODEF EXPO FUARI 23 - 28 EKİM 2018 TARİHLERİNDE İNEGÖL'DE. 
  
İnegöl mobilyasının dünyaya açılan penceresi olan "MODEF EXPO", bu yıl 23 Ekim 2017 tarihinde kapılarını açacak. 28 Ekim’e kadar sürecek olan ve dünyanın farklı ülkelerinden binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak olan fuarda, İnegöl’deki mobilya firmalarının özenle tasarladığı yeni sezon modeller ziyaretçileri kendine hayran bırakacak.

Her geçen yıl daha kapsamlı ve yoğun katılımcı sağlayan MODEF EXPO, bu yıl 23 - 28 Ekim 2018 tarihleri arasında dünyanın farklı ülkelerinden gelecek olan ziyaretçilerini ağırlayacak. Türk mobilya sektörünün öncüsü olan İnegöl’deki mobilyacıları, dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılar ile buluşturacak fuarda bu yıl birbirinden güzel tasarımlar ön planda olacak. 24 bin dolayında ziyaretçi gelmesi beklenen fuara, İnegöl mobilya sektörün önde gelen mobilya firmaları katılıyor.

Yaklaşan fuar öncesinde İnegöl Uluslararası Fuar Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyen MODEF Fuarcılık Şirketi Başkanı Yavuz Uğurdağ “Türkiye’nin modası İnegöl Mobilyası” sloganı ile yola çıktıklarını söyledi. Şirketin Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Yavuz Uğurdağ, “Fuara katılacak 180 İnegöllü mobilya firmamız, 2019 yılı için hazırladıkları birbirinden özel tasarımlarını sunacaklar. Firmalarımız bu yıl çok iddialı ürünler tasarlayıp ürettiler. Her biri çok özel olan yeni sezon ürünler, sağlamlıkları ve fiyat avantajları ile dikkatleri üzerine çekecekler” dedi.

Yavuz Uğurdağ, 27 bin 100 metrekare kapalı ve portatif alanda düzenlenecek fuara 38 ülkeden 24 bin ziyaretçinin gelmesini hedeflediklerini de söyledi. Uğurdağ, fuar için bütün hazırlıklarını tamamladıklarını da belirterek, “Dünyanın farklı ülkelerinden 500 dolayında ziyaretçilerimizin uçak biletlerini ve konaklamalarını karşılıyoruz. Bunlar çok ciddi ve büyük firmalar. Daha önceki müşterilerimize de ulaşıp davetler yaptık. Gazete ve televizyon reklamlarımız da bu hafta itibari ile başladı. Bu yıl 1400’e yakın yurtdışı alım heyetinin fuarımızı ziyaret etmesini bekliyoruz. Yıllardır fuarımızı ziyaret eden yurtiçi firmalarımız da var. Profesyonel ziyaretçilerimizin de üst düzey katılım göstermelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 İNEGÖL MOBİLYASININ DÜNYAYA AÇILAN KAPISI


Yavuz Uğurdağ, MODEF EXPO 2018’nin İnegöl mobilya sektörün ihracatına büyük oranda katkı yapacağını inandığını da söyledi. Fuarın, İnegöl’deki mobilya üreticilerinin uluslararası alanda kendini ispatlamış profesyonellerle yeni ticari kapılar aralamalarını sağlayacağını vurgulayan Başkan Uğurdağ, “Kalitesi, güveni, tasarımı ve yeni trendleri ile kendini kanıtlamış olan İnegöllü mobilyacılarımız bu fuar ile kendilerini profesyonellere tanıtma fırsatı bulacaklar. Fuarımızın önemli anlaşmalara zemin hazırlayacak. İnegöl mobilyası, kendi markalarıyla tasarım, kalite, rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiği yakaladı” dedi.

FUARDA BÜYÜK FIRSATLAR VAR

Öte yandan MODEF EXPO 2018’de; Ev mobilyası, iç dizayn ürünleri, tekli, çiftli, üçlü kanepeler, koltuklar, yataklar ve geniş yelpazede birçok ürünün sergilenecek. MODEF EXPO 2018’ye gelen ziyaretçiler, sektördeki son gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip edebilecekler. Yeni iş bağlantılarına zemin hazırlayacak uygun bir platform olan, MODEF EXPO 2018; sektöre yön veren mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, profesyonel satın alıcılar, bayiler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri için çok önemli bir fırsat olarak öne çıkacak.

  07 Ekim 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 765892

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.