Mobilyacılar Home & Tex Fuarına davet edildi.

 / TÜM HABERLER

Mobilyacılar Home & Tex Fuarına davet edildi.

Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından CNR İMOB ve Furniture İstanbul'u organize eden CNR Holding, yüzbinlerce katılımcı ve alıcı mobilya datasını Home&Tex için seferber etti.
Dünyanın en büyük mobilya fuarlarından CNR İMOB ve Furniture İstanbul'u organize eden CNR Holding, yüzbinlerce katılımcı ve alıcı mobilya datasını Home&Tex için seferber etti. Ülkenin dört bir yanında mobilya döşemeciliği yapan yüzlerce firma yetkilisi, döşemelik kumaşlarını temin etmek için Home&Tex Fuarı'na geliyor.

Fuara, yerli firmaların yanında yabancı mobilya döşemecileri de davet edildi. Ayrıca, CNR Holding tarafından düzenlenen fuarlara katılımcı ve ziyaretçi desteği sağlayan yüzün üzerinde ülkenin ticari ataşesi de kendi ülkelerinin döşemelik kumaş alıcılarını Home&Tex'e yönlendiriyor.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği) işbirliğiyle düzenlenen Home&Tex Fuarı, 26-29 Eylül tarihlerinde, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy'de düzenleniyor.

  17 Ağustos 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 579437

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.