BİÇER KARDEŞLER MOBİLYA, 2018 İSTANBUL MOBİLYA FUARI'NDA...

 / TÜM HABERLER

BİÇER KARDEŞLER MOBİLYA, 2018 İSTANBUL MOBİLYA FUARI'NDA...
Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber ANSİMOD'un katkıları ile yapılmıştır.


Hayatımıza renk katan ve vazgeçilmez eşya olan mobilyalar aynı zamanda sağlığımız ve konforumuz için de önem taşımaktadır. Onun için mobilyalarımızı seçerken birkaç önemli noktayı ararız. Bunlar mobilyanın kalitesi, dayanıklılığı, ergonomik yapısı, estetik değeri ve kullanım amacına uygun olmasıdır. Elbette bütün bu özelliklerin tümünü bir arada görmek güçtür. Biçer Kardeşler Mobilya 1976 yılından bu güne kadar bu özelliklerin hepsini bir araya getirdi. Ve sizler için en doğru, en uygun üretimleri gerçekleştirdi. Ankara / Siteler mobilyasının en aranılan firmaları arasında olması; Biçer Kardeşler Monilya'ya olabildiğince misyon sağlarken; bir o kadar da sorumluluk  yükledi.

Aldığı bu sorumluluk duygusu ile birinci sınıf malzeme kullanarak elde ettiği tüm ürünleri yüzde 80 el işçiliği ile hazırlayarak mobilyayı bir sanat eseri haline dönüştürerek, üretimini yaptığı ev mobilyaları ile sizlere hem sağlığı hem de konforu ve kaliteyi, görsel doyumu sundu. Uzman bir ekiple gerçekleştirdiği mobilya üretimini yine uzman bir kadro tarafından ar-ge ve pazarlama çalışmalarıyla beraber her geçen gün geliştirdi.

 Klasik, Rustik ve Modern tarzın tüm detaylarıyla günümüz zevk ve konforuna göre kendisini sürekli yenileyen Biçer Kardeşler Mobilya, hem her zevke hitap ediyor, hem de istikrarlı fiyat politikası ile kaliteyi doğru noktada birleştirerek bütün mekanlarınızı  Biçer Mobilya farkı ile buluşturuyor.
 
Bu sorumluluk duygusu ile sektörü ve firmamı daha nasıl ileriye taşırım diyen Biçer Kardeşler Mobilya'nın sahibi Sayın İsmail Biçer, 2014 yılında kendisine inanan 14 mobilyacı yol arkadaşı ile birlikte bir dernek kurdu. Bu derneğin amacı Siteler esnafını kalkındırmak ve onların sorunlarına hep birlikte çözümler bulmaktı. Şu an 50'nin üzerinde üyesi ile yol alan, "Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği (ANSİMOD)çalışma performansı ile başarıya doymuyor. ANSİMOD''un Yön. Kur. Başkanı Sayın İsmail Biçerin çalışmalarından ve girişimlerinden oldukça memnun olan Siteler Mobilyacısı  derneği desteklemek için çalışmalarına devam ediyor...Bu güne kadar Siteler mobilyacı esnafının sorunlarına çözümler getiren ANSİMOD, önümüzdeki yıllarda yeni projeler ile mobilyacılarımızın yanında olmaya devam edecektir. Siz değerli mobilyacılarımızın da bu derneğe üye olarak onlara güç vermeniz, hem sektörümüz hemde Türk Mobilyasını kalkındırma açısından büyük önem arzedecektir. " Bir elin nesi var, iki elin sesi var." ata sözünden yola çıkarak Ansimod'tan desteklerinizi esirgemeyeceğiniz dilekleri ile sizleri dernekleşmeye davet ediyoruz. "Mobilya Satıcıları Haber Portalı "ekibi adına siz kıymetli mobilyacılarımıza başarılar diliyoruz...

BİÇER KARDEŞLER MOBİLYA
İletişim: Köyceğiz Sokak No: 26 / Siteler / Ankara
Tel: 0312. 350 63 44

FUARI BİÇER KARDEŞLER MOBİLYA

  28 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 86710

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.