BiR MENZİL AKSESUAR MARKASI OLAN ENZİ, 2018 İMOB MOBİLYA FUARI'NDA...

 / TÜM HABERLER

BiR MENZİL AKSESUAR MARKASI OLAN ENZİ, 2018 İMOB MOBİLYA FUARI'NDA...
Haber: Emel BENLİ & İstanbul / Bu haber ANSİMOD'un katkıları ,le yapılmıştır.

Evlerimizin vazgeçilemez mobilya gruplarından mutfak masalarımız son yıllarda neredeyse  özel tasarımlar ile gündeme gelmeye başladı. Tıpkı salonlarımızda kullandığımız yemek masalarımız kadar önemli olmaya başladı. Sırf mutfak masası üreten firmalarımız bu konu ile alakalı ar- ge çalışmaları sürdürürken; kimileri de bu branşta Türkiye'nin aranılan firmalarından olup, markalaştılar. 

İşte bu markalardan biri de Menzil Aksesuar'ın "Enzi" markasıdır. Enzi Türkiye geneline mutfak masası üretip satarken; dış pazarlarda da kendisine yer edinmiş ve Türkiye'nin ihracat istihtamına da fayda sağlamıştır. Son yılların modası verzalit masalar, eski yıllarda ki gibi tekrar gündeme gelmiş fakat bu sefer günümüz modasına uyarlanarak şık görüntüler ortaya çıkmıştır. Özellikle büyük mutfakların gözdesi bu masalar suya ve güneşe dayanıklılığı ile de aranılan ürünlerden olmuştur. 

Enzi aranılan bu özeliklerin üzerine kendi kalitesini, tasarım ve zevkini de ekleyerek bu konuda harikalar yaratmış; 2018 İmob fuarı'nda ziyaretçilerin dikkatlarini üzerine toplamıştır. 

MENZİL AKSESUAR- ENZİ
İletişim: Çankırı Devlet Yolu 8. km 25. Sokak No: 7 / Akyurt / Ankara
Tel: 0312. 351 50 10
web: www.enzi.com.tr 

  27 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 450295

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.