GRAND OYMAKLAR MOBİLYA İMOB 2018 MOBİLYA FUARINDA..

 / TÜM HABERLER

GRAND OYMAKLAR MOBİLYA  İMOB 2018 MOBİLYA FUARINDA..
Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber ANSİMOD'un katkıları ile yapılmıştır.


Tecrübeli bir babanın bayrağını dalgalandırarak en tepelere çıkartma gayesi taşıyan ve gerçek bir özveri ile çalışan iki kardeşin hikayesi...Grand Oymaklar.

Grand oymaklar, Ankara Siteler'de mobilya serüvenine başlamış ve her geçen gün büyeyerek; büyüyen Türkiye'nin de katma değerli mobilya üretimine çok ciddi katkılarda bulunmuştur. Sayın Aydın Oymak'ın üstün performansı ve meslek birikimi, mobilya sektörüne kazanımlar sağlamış ve hatta Ankara/ Siteler mobilyacılığını markalaştırma yolunda payı olan bu firma, şubeleşme yolunda da ciddi atılımlar göstermiştir.

Ankara / Siteler Karacakaya Caddesi'nde  merkez binaları bulunan Grand Oymaklar, Ankara / Çayyolu'nda bir şubeye sahip olup ve yine Ankara / Siteler Safir Sokak'ta üretimine devam etmektedir. Bu başarıda payları büyük olan Sayın Aydın Oymak'ın sevgili oğulları Yusuf ve Yunus Oymak kardeşlerde baba mesleğini tercih ederek, çıktıkları bu yolda, babalarından aldıkları bayrağı dalgalandırmak üzere, yine babalarının çizdiği rotadan ayrılmadan yol almaktalar. " At sürenin, yol alanındır." diyor, Oymak kardeşlere başarılar diliyoruz...

GRAND OYMAKLAR MOBİLYA
İletişim: Karacakaya Cad. No: 75 /1 - Siteler / Ankara
Tel: 0312. 353 98 98
web: www.grandoymaklar.com 

  27 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 75056

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.