MASSİMO MOBİLYA, CNR İMOB 14. FUARI'NDA...

 / TÜM HABERLER

MASSİMO MOBİLYA, CNR İMOB 14. FUARI'NDA... 
Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber ANSİMOD'un katkıları ile yapılmıştır.

Massimo Mobilya, 1975 yılında Ankara'da kurulmuş bir aile firmasıdır. Küçük bir atölye şeklinde başlayan yolculuğu, 3 nesildir devam etmektedir. Zaman içerisinde üretim kapasitesini toplamda 4.000 m2 'ye çıkarmış olan firma, klasik, avangard ve ev mobilyası sektöründe haklı yerini  almıştır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olup sürekli Ar-ge çalışmalarına devam etmektedir. Ürünlerinin tamamı kendi bünyesinde ve el yapımı olarak üretilmektedir. Ham maddesi ahşap ve doğal malzemeden oluşan mobilyalar, deneyimli zanaatkar ustalar tarafından işlenerek Avrupa standartlarında cila ve döşeme yapılarak Türkiye ve Dünya'nın farklı bölgelerine ihraç edilmektedir.

Massimo Mobilya her yıl koleksiyonuna kendi tasarımcıları tarafından dizayn edilen iddialı ürünleri ile müşterilerine farklı seçenekler sunduğu gibi, kişiye özel dekorasyon hizmeti de vermektedir. Mutfak, ofis, kapı, giyinme dolapları,banyo dolapları, otel ve proje olarak baştan sona anahtar teslimi ciddi işlere imza atmaktadır.  Bu yıl 14. sü düzenlenen İmob Fuarı'nda bir kez daha boy gösteren Massimo Mobilya başarısına başarı katmaya devam ediyor...

MASSİMO MOBİLYA
İletişim: Karacakaya Cad. No: 180 - Siteler / ANKARA
Tel: 0312. 351 82 86
web: www.massimomobilya.com 
e-mail: info@massimomobilya.com 

  24 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 80983

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.