14. CNR İmob İstanbul Mobilya Fuarı Açıldı...

 / TÜM HABERLER

14. CNR  İmob İstanbul Mobilya Fuarı Açıldı...
Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Bu haber ANSİMOD' un katkıları ile yapılmıştır.


14. CNR İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 23 Ocak 2018 tarihinde kapılarını bir kez daha tüm Dünya'ya açtı. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) işbirliğinde, Ekonomi Bakanlığı ve İstanbul İhracatçılar Birlikleri desteğinde gerçekleşen İMOB Fuarı, 500'ün üzerinde katılımcı sayısı ile mobilya sektörünün yüzünü güldürdü.  

800 civarında alım heyeti bekleyen ve çocuk odasından, ofis mobilyalarına kadar, bu yıla damgasını vuracak olan İMOB Fuarı, 2018 mobilya sektörü için 'birlikteliğin sembolü' olacaktır. Dünya'nın en iyi fuar adayı olmayı hedefleyen İMOB, çocuk, modern, klasik, avangard, spor, ve ofis gibi mobilya gruplarını ayrı ayrı hollerde sergiliyor. 

İmob Fuarı'nın açılış töreninde bir araya gelen katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz, CNR Holding Genel Koordinatörü Sayın Cem Şenel'in, Mosfed Başkanı Sayın Ahmet Güleç'in, Tim Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi'nin, Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Fatih Metin'in, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkçi'nin konuşmalarından sonra, kurdela kesiminin ardından standları gezdiler. Kısa bir gezinti sonrası istişareler yaparak fuardan ayrılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkçi ve beraberindekiler bu yılda her yıl olduğu gibi fuara tam destek verdiler.

İmob Fuarı'ndan haberleri  Ankara Siteler Mobilya Üreticileri Derneği'nin  (Ansimod) katkıları ile siz değerli sektör mensuplarına yansıtıyoruz. Teşekkürler Ansimod... İstanbul Mobilya Fuarı  28 Ocak Pazar günü saat 16:00'ya kadar açık olacaktır... 14. CNR İMOB MOBİLYA FUAR AÇILIŞ KONUŞMALARI14. CNR İMOB İSTANBUL MOBİLYA FUARI AÇILIŞI / BÜLENT TÜFENKÇİ 

  23 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 850945

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.