ANKARA MOBİLYACILAR ODASI ÜYELERİNİ CNR İMOB MOBİLYA FUARINA GÖTÜRÜYOR.

 / TÜM HABERLER

ANKARA MOBİLYACILAR ODASI ÜYELERİNİ CNR İMOB MOBİLYA FUARINA GÖTÜRÜYOR.
Haber: Emel BENLİ & ANKARA


Bu yıl 14. düzenlenen CNR İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı, 23- 28 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Katılımcı  üreticilerimiz ve imalatçılarımız bu fuarda ürünlerini görücüye çıkarırken; bir tarafdan da 2018 yılının  mobilya modasını belirlemiş olacaklar.  
Bu güzel platformu görmek için sivil toplum örgütleri, dernekler, odalar da boş durmuyor. Bu odalardan biride Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası... ( ANKAMOB ) her yıl olduğu gibi bu yılda 150 üyesini kaldırılacak olan üç otobüsle CNR İstanbul Mobilya Fuarı'na götürecek. 23 Ocak 2018 (salı) akşamı saat: 22:00'de Siteler, Ankamob' odasının önünden kalkacak otobüslerle hareket edilecek.
Bir günlük fuar gezisinin ardından aynı akşan geri Ankara'ya dönüş yapılacak.

 "1950 civarında üyemiz bulunan odamızda bu tür etkinliklere sık sık yer vermeye çalışıyoruz. Amacımız üyelerimizin mesleki bakımdan daha da gelişmelerini sağlayarak onların yeni sezona moralli ve motivasyonlu bir şekilde girmelernini sağlamak."diyerek "Mobilya Satıcıları Haber Portalı'na" açıklamada bulunan  Sayın Hüseyin Taklacı'yı üçüncü kez oda başkanlığına seçilmesinden dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz...

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası
İletişim: Çalım Sokak No: 27 / Siteler / ANKARA
Tel: 0312. 349 35 35

  16 Ocak 2018

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 110929

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.