KİLİM MOBİLYA FURNİTURE İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA DOLDU TAŞTI.

 / TÜM HABERLER

KİLİM MOBİLYA FURNİTURE İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA DOLDU TAŞTI.

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştIır.

Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde, 1976 yılında usta ellerlerin attığı temelin hikayesidir aslında; Kilim’in hikayesi…

Tamamen yerli kaynaklardan aldığı güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek, Kayseri’den Dünya’ya açılan kapıdır Kilim…Her yaşam alanına,“Bi Kilim” üretme sevdasıyla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini çoktan alan Kilim, artık bir Dünya markasıdır.

Yüksek teknoloji ile donatılmış makine ve ekipmanlarıyla yatak odasından, genç odasına, yemek odasından plazma ünitelerine kadar kaliteli ve yenilikçi üretime devam eden Kilim, bütün fuarlarda yerini aldığı gibi bu kez de 13. Gerçekleşen fakat  bu yıl ilk defa “Furniture İstanbul Mobilya Fuarı” adı altında kapılarını Dünya’ya açan CNR Holding’in ve Mosder’in birlikte düzenledikleri platformda da yerini aldı.

Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak faaliyet gösteren ve 
her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan Kilim’in,fuarlarda ki başarısını da siz değerli sektör mensuplarına ve nihayi tüketiciye yansıtmakta tabiki biz “Mobilya Satıcıları Haber Portalı’nın göreviydi.Kilim’in standında gezerken her yaşam alanına hitap edecek zevkli ve kaliteli ürünleri görüntülemek ve sizlere yansıtmak bizi oldukça mutlu etti

Furniture  İstanbul Fuarı’nda ürünlerini görücüye çıkaran Kilim, böylelikle 2018’in ilk bahar – kış sezonunun mobilya modasınıda belirlemiş oldu. Görsel şölenlerinin yanı sıra ziyaretçilerin ve yurt dışı alım heyetlerininde en kalabalık olduğu stantlardan biri olan Kilim ziyaretçileri arasında; Kayseri Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Hiçyılmaz ve Başkan Yardımcısı Sayın  Celal Hasnalçacı’da vardı. Fuara katılan üretici ve toptancı firmalarımıza destek vermek amacı ile gelen Sayın Hiçyılmaz “Kayseri Ticaret Odası adına Kayseri’li mobilya üreticilerimize destek vermeye geldik.” dedi. 

“KİLİM güvenilirliği anlayışıyla müşterilerimize; her yönüyle güvenecekleri ürün ve hizmetleri  sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.” diyen Kilim Mobilya Yön. Kur. Başkanı Sayın Erdoğan Yayla ve Kayseri Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Hiçyılmaz ile gerçekleştirdiğimiz röpörtajı yine Kilim Mobilya’nın katkıları ile sizlerin bilgisine sunuyor, İstanbul Furniture Fuarında Katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimiz fuar boyunca sesini sizlere duyurmamızda biz “Mobilya Satıcıları Haber Portalı’na” partnerlik yaparak sponsor olan Kilim ailesine huzurlarınızda teşekkürlerimizi sunuyoruz ,Teşekkürler Kilim…Ve Kilim sinerjisini tüm dünya’ya aktaran “Mutlu Kilim Ailesi’ne” bizlere yaşattıkları bu görsel şölen için de teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  10 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 161991

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.