SALONİ MOBİLYA /CNR İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI.

 / TÜM HABERLER

SALONİ MOBİLYA /CNR  İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI.
Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.

Saloni 2000 yılından bu yana vazgeçemediğiniz ve asla vazgeçemeyeceğiniz mobilyaları sizler için üretiyor.

Bursa / İnegöl’de İstikrarlı bir şekilde ve yaptığı işten keyif alarak büyüyen Saloni; bu büyümeyi siz değerli müşterilerinden aldığı güç ile gerçekleştiriyor. Kurumsal bir çerçevede gelecek nesillere markasını miras bırakmaya çalışan Saloni, bilinirliği artarak ve her geçen gün büyüyerek yol almaya devam ediyor.  

“Marka sloganı olarak “akıllı mobilyalar”ı tercih ederken; hem mevcut ürünlerimize hak ettiği değeri verdik, hem de yeni ürün tasarımlarımızda kendimize vizyon belirledik. “Huzur dolu, mutlu evler” prensibi ile çok daha yaşanası evler oluşturmak için çalışıyoruz.” diyen  Saloni ailesi,17 yıldan ber, 250’den fazla çalışanı ile ürettiği on binlerce koltuk takımının evlere kazandırdığı keyif ile mutluğu tadarken; elbette ki fuarlara katılmaya da özen gösteriyor.

Furniture İstanbul Fuarı’nda  karşımıza çıkan Saloni, yaşam alanlarımızı süsleyen kaliteli mobilyalarıyla yine göz kamaştırdı.  Saloni’nin İhracat Müdürü Sayın Çağrı Çelebi ile gerçekleştirdiğimiz röpörtaj ile sizleri baş başa bırakıyor ve siz değerli tüketicilere bir Saloni farkı daha yaşatmak istiyoruz. 


  09 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 929060

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.