CNR FURNİTURE İSTANBUL MOBİLYA FUARI / BRAWWA KOLTUK.

 / TÜM HABERLER

CNR FURNİTURE İSTANBUL MOBİLYA FUARI / BRAWWA KOLTUK.

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.

Bursa / İnegöl’de 2014 yılında üretim hayatına başlayan Brawwa, uzman Ar-Ge departmanı, genç ve dinamik kadrosuyla müşteri memnuniyeti prensibi ve “Kalite, bir markanın en önemli gücüdür.” felsefesi ile üretim yapmaktadır.  

“Hedefimiz,  tasarımlarımızla sektöre yön veren kaliteli ürünler üretip müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirmektir.” Diyen Brawwa Koltuk,  Köşe takımları, oturma grupları ve berjerler üreterek; dinamik, uzman kadrosu ve üst düzey kaliteyi, sıra dışı konforla buluşturma düşüncesi ile her geçen gün değerini yükselten bir markadır.  Kalitesinden ödün vermeyen Brawwa, her evi estetik bir görünüm ile güzelleştirirken;  herkes için farklı konseptler sunarak sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Bu soluğu katıldığı fuarlarda soluyan Brawwa, Türkiye’nin en büyük mobilya markalarını aynı çatı altında toplayan Furniture İstanbul Mobilya Fuarı’nda da yeni kreasyonlarını görücüye çıkararak taktirleri üzerine toplamayı başarmıştır. Brawwa’nın  genç dinamik, en önemlisi de işine saygılı sahibi Sayın Nurullah Şendil ile fuara özel gerçekleştirdiğimiz röpörtaj ile sizleri başbaşa bırakıyor ve “bu gün olduğu gibi, yarınlarında koltuk markası Brawwa’yı” başarılarından dolayı kutluyoruz… 

cnr istanbul mobilya fuarı / brawwa koltuk- nurullah şendil 

  09 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 232264

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.