LETA SANDALYE YENİ TASARIMLARI İLE FURNİTURE İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA.

 / TÜM HABERLER

LETA SANDALYE YENİ TASARIMLARI İLE FURNİTURE İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA.

Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.

Furniture İstanbul Fuarı’nda  ziyaret ettiğimiz stantlardan biriside  Özcanlar Sandalye'nin standı oldu. 2004 yılında kurumsallaşma sürecini tamamlayarak ‘Özcanlar Sandalye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ unvanını alan firma, 1983'den günümüze ahşap sandalye üretimi ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Özcanlar Sandalye olarak 1983 yılında 80m2 olan üretim alannı, 2007'de İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde kurdukları fabrika ile 6000 m2 kapalı alana yükseltmiştir. 2011 yılının Haziran ayında, Bursa İnegöl Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçen ilk fabrika olan tesisin devreye girmesiyle, 25000 m2 si kapalı, toplam 45000 m2 'ye ulaşan üretim alanında hizmet vermeye devam etmektedirler.

Leta Sandalye fabrikası, tomruk biçme, fırınlama, ahşap imalat, boya, dikişhane, döşeme, AR-GE üniteleri ve modern teknolojiye uygun makine parkuruyla, T.C. Orman İşletmeleri’nden ihaleye girmek suretiyle aldığı tomrukları sandalyeye dönüştürüp müşterilerine sunan entegre bir tesistir. Özcanlar Sandalye’nin, tescilli "Leta Sandalye" markası altında, ülkemizin mobilya sektöründe öncü ve lider firmaları olan değerli müşterilerine, günümüz kalite standartlarının ötesinde hizmet vermeyi hedeflemekte, gerçekleştirdiği ihracat yoluyla da ülkemize katma değer sağlamaktadır.

Firmanın hedefi kazancını yatırıma dönüştürerek, doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile, insan haklarına ve doğaya saygılı olarak ülkemize hizmet etmektir. Leta markası ile tanıdığınız Özcanlar Sandalye’nin Pazarlma Müdüresi Sayın Meral Çaşka ve Satış Müdür Yardımcısı Sayın Gökhan Öztoprak’ın, biz “ Mobilya Satıcıları Haber Portalı’na” verdikleri özel röpörtaj ile kendilerini daha yakından tanımış olduk.

CNR İSTANBUL MOBİLYA FUARI / LETA SANDALYE

  08 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 586203

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.