YATAŞ FURNİTURE MOBİLYA FUARINDA ENZA HOME ve SELENA MARKALARI İLE ÜÇ AYRI STAND AÇTI.

 / TÜM HABERLER

YATAŞ FURNİTURE MOBİLYA FUARINDA ENZA HOME ve SELENA MARKALARI İLE ÜÇ AYRI STAND AÇTI.
Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.

 “Yataş bir okuldur” diyen ve her defasında bu onur verici cümlesini tekrar ederek Yataş’ın Türkiye üzerinde ki etkisini dile getiren Yataş Grub Yön.Kur. BaşkanıI Sayın Yavuz Altop’a, “Furniture İstanbul Fuarı’nda” konuk olduk. Duayyen konuştu biz dinledik. Geçmişten geleceğe ve tüm yarınlara itaf edilen Yataş’ın hikayesi, hikayelerin en güzeli idi. Mobilya sektörüne binlerce öğrenci yetiştiren kalitenin, konforun, teknolojinin ve tecrübenin bir araya gelerek tüm zanaat dallarına taş çıkaran Türkiye’nin mobilya ustası Sayın Altop,”Fuarlar er meydanındır ürünlerine güvenen fuarlara katılır, biz yurt dışındaki fuarlarada katılıyoruz ve ürünlerimize güveniyoruz diyerek, kırk yıllık tecrübesini bu özetle dile getirdi.   

Yataş markası 2010 yılında Enza Home konsept mağazasını yaratmış ve Enza Home; 2011 yılından itibaren ürün tarzı ve tasarım anlayışını diğer markalardan farklılaştırma yoluna gitmiştir. Bu amaçla Türkiye ve yurtdışından en ünlü tasarımcılar ile çalışmaktadır. Bu özel konumlama, Enza Home mağazaları içerisinde mobilya ürünleri haricinde, shop-in-shop tarzında; Yataş Bedding konsept mağazasının ürünleriyle birlikte sunulmasıdır.

Yataş Bedding’in, Enza Home içinde olması, tüketiciye yatak odalarında birçok kombinasyon oluşturma şansı tanıdığı gibi, sektörün en bilinen Yataş yatak, tekstil ve yan dekorasyon ürünlerini aynı noktadan satın almasını sağlar. Böylelikle tüketicinin ihtiyaçlarını çok yönlü karşılayabilmekte, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamıştır.

Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı Furniture İstanbul Fuarı’na  Yataş Beding, Enza Home ve Selena markaları ile katılan ve fuarda üç ayrı stand açan; Yataş fuarın en kalabalık standlarından biriydi.

CNR İSTANBUL MOBİLYA FUARI / YATAŞ YÖN KUR.BŞK.- YAVUZ ALTOP

  08 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 492176

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.