RUBİNO YATAK & BAZA İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA.

 / TÜM HABERLER

RUBİNO YATAK & BAZA İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA.
Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.
Türkiye’nin en büyük mobilya markalarını aynı çatı altında toplayan “Furniture İstanbul Mobilya Fuarı” 7 Kasım 2017 tarihi itibarı ile CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Türk mobilyacılığının saygınlığını uluslararası alana taşımak ve markalarımızın başarılarını sınırlarımızın ötesine ulaştırmak amacıyla projelendirilen fuar, CNR Holding kuruluşlarından “Pozitif  Fuarcılık” ve Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) iş birliğinde gerçekleşiyor.

RUBİNO, EN İYİSİ O, EN RAHATI O…

“Biz de bunu düstur edindik ve “Yatak” tanımının kökten değişebileceğine inandık. Herşeye sıfırdan başladık. 30 yıllık deneyimimiz ile sizler için en iyisini hayal ettik: “Rubino” Rahat, huzurlu ve sağlıklı olmanın yolu, iyi bir uykudan geçer.”Diyen Köksallar Yatak, birinci önceliğimiz sağlığınız diyor.  

Furniture İstanbul Fuarı’nda standlarını ziyaret ettiğimiz, firmalar arasında yer alan Rubino,“Yatak yaşamımınızın üçte birini paylaştığımız ciddi bir sağlık ürünüdür. Doğru yatağı seçmek ise, kaliteli bir uykunun olmazsa olmazıdır. Yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur. Doğru bir yatak ise, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olur.”diyen Köksallar Yatak’ın Yön. Kur. Üyesi Sayın Osman Köksal, sözlerine Rubino Yatak, antialerjik ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Cümlesinide ekleyerek; insan sağlığına verdikleri değeri bizlerle paylaştı. Kayseri’de üretimini devam ettiren Rubino, yatak ve baza seçiminizde en doğru adres…

FURNİTURE İSTANBUL 2017 MOBİLYA FUARI / RUBİNO YATAK -BAZA 
 OSMAN GÖKSAL
 

  08 Kasım 2017

Yorumlar

  1. İsmail şipal 11 Ocak 2018 09:06

    RUBİNO yatak kullanıyorum gerçekten çok memnunum üreten kardeşlerimize çok teşekür ederim ALLAHrazı olsun bu gençlerimizin yolları açık olsun başarıları daim olsun

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 258974

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.