BUKA SOFA MOBİLYA 2017 FURNİTURE MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI.

 / TÜM HABERLER

BUKA SOFA MOBİLYA 2017 FURNİTURE MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI.
Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Kilim Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye’nin en büyük mobilya markalarını aynı çatı altında toplayan “Furniture İstanbul Mobilya Fuarı” 7 Kasım 2017 tarihi itibarı ile CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Türk mobilyacılığının saygınlığını uluslararası alana taşımak ve markalarımızın başarılarını sınırlarımızın ötesine ulaştırmak amacıyla projelendirilen fuar, CNR Holding kuruluşlarından “Pozitif  Fuarcılık” ve Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) iş birliğinde gerçekleşiyor.

Furniture İstanbul Fuarı’nda ilk ziyaret ettiğimiz firmalardan biri olan, Momis Mobilya A.Ş.'nin markası Buka Sofa, hayatınızı kolaylaştırmak için mobilyaya yeni bir tarz getirdi.

İçinde yaşanan her odanın, fonksiyonel , modüler ve güzel bir tasarıma sahip mobilyalarla döşendiği bir dünya hayal ediyorsanız, her bütçeye ve her odaya uygun, şaşırtıcı şekilde adapte olabilen, kolayca değişen ve rahatlığı ön planda tutan, göz alıcı mobilyalar üretmek onların işi…

Buka markası, adını “bukalemun” kelimesinden almaktadır. Bukalemunların renk değiştirmesi gibi, Buka kanepeler de aynı kolaylıkta kılıf değiştirme imkanı sunar. 
“Ev ortamına uyum ” konsepti kullanıcıya farklı seçenekler, tercihte esneklik ve değişim fırsatı gibi kolaylıklar sağlar. Güvenilirlik, sadelik, işlevsellik ve tasarım gibi esaslar, Buka koleksiyonlarının sunduğu temel değerlerdir. Markanın ana fikri, “herkesin ulaşabileceği kaliteli mobilyalar tasarlamak” düşüncesine dayanmaktadır.

FURNİTURE İSTANBUL 2017 MOBİLYA FUARI / BUKA MOBİLYA 
 HANDAN TÜRKELİ
 

  08 Kasım 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 904997

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.