ÖZ BULUTLAR MOBİLYA 2. MAĞAZASINI "ERGÜL" MARKASI ALTINDA AÇTI.

 / TÜM HABERLER

ÖZ BULUTLAR MOBİLYA 2. MAĞAZASINI "ERGÜL" MARKASI ALTINDA AÇTI.
Haber: Emel BENLİ & YOZGAT / SORGUN / Bu haber Ergül Mobilya'nın katkıları ile yapılmıştır.
.

"İnsan dürüst olursa, incelsede kopmaz". diyen  Bulut ailesinin medarı iftihar-ı Sayın Hasan Bulut, ailenin girişimci bir ferdi olarak 1986 yılında temellerini attığı ticaret hayatını, 21 Temmuz 2017 günü açılışını gerçekleştirdiği ikinci mobilya mağazası ile taçlandırdı. Zahirecilik ve gübre ticareti ile 1988 yılında şirketleşen aile, akaryakıt işletmeciliği ile ticarette yol alırken; 2006 yılında gelen teklif üzerine böylelikle mobilya sektörüne atılmış oldu.

Bir ticaret ehli olan Sayın Hasan Bulut "Özbulutlar Mobilya" adı altında ikinci mağazasını,  bir dünya markası olan "Ergül Mobilya'nın" bayiliğini alarak açmıştır. İçanadolu'nun şirin şehri Yozgat'ın Sorgun ilçesinde yaşamlarını sürdüren aile, Sorgun'un en köklü ailelerinden olup; dürüstlük düstürü ile yol alarak bu günlere gelmiş ve Sorgun'a açtıkları ikinci şubeleri ile memleketlerine katma değer katmışlardır. Şirketin Yön. Kur. Başkanı Sayın Hasan Bulut; Hakan, Fatih, Hamza, Harun ve Yasemin  isminde 5 evlat babasıdır. "Gururum çocuklarım" diyen Sayın Bulut, evlatlarının her birinin üniversite mezunu olup; kariyer sahibi olmaları bakımından da gururlu ve mutludur. Şirket gruplarının mobilya ayağında ise kendisine yol arkadaşı olarak Ergül Mobilya'yı seçen Özbulutlar, Ergül Mobilya'nın tüm mobilya üretimini bünyelerinde bulundurmaktadır.

Hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Ergül Mobilya, 25 ülkeye ihracat gerçekleştirirken; yurt içinde de bayilikler vererek consept mağazaları oluşturmaya devam ediyor. Kalitesi ile tecrübesini harmanlayan Ergül, insana verdiği değer ile yeniden yapılanmaya gitmiş ve ismini Dünya'ya duyurmayı başarmıştır.  Bulut ailesine partnerlik yaparak ve  onları yalnız bırakmayan Ergül Mobilya'nın Yön. Kur. Üyesi Sayın Erdoğan Şenozan, Fabrika Müdürü Sayın Hüseyin Selim ve Pazarlama Müdürü Sayın Bülent Kılıç ve Hüseyin Kiraz bu açılışta yerlerini aldılar.

Ayrıca Sorgun Belediye Başkanı Sayın Ahmet Şimşek, Sorgun Emniyet Müdürü Sayın Murat Sapmaz, Sorgun Ticaret Odası Başkanı Sayın Üzeyir Arslan ve Sorgun halkının da katılımı ile açılışı yapılan Özbulutlar Mobilya Mağazası adanan kurbanlar ile Sorgun halkının hizmetine açıldı. Mobilya Sektörü'nün basın yayın - ayağı olarak biz "Mobilya Satıcıları Haber Portalı" ekibide bu güzel açılışta Bulutlar ailesinin yanında yer alarak onların sesini  ve başarısını sizlere yansıtmanın mutluluğu yaşadık. Özbulut Mobilya'ya başarılar dilerken; yürüdüğü yolda Sayın Hasan Bulut'un her zaman yanında olacağımızı bildiriyoruz...  

ÖZ BULUTLAR MOBİLYA & HASAN BULUT
İletişim: Bahçelievler Mah. No:11 / Sorgun / Yozgat
Tel: 0354. 415 94 44 - Gsm: 0541. 374 49 00   
web: http://www.ozbulutlar.web.tr
E-mail: bilgi@ozbulutlar.web.tr

ERGÜL MOBİLYA / ÖZ BULUTLAR MOBİLYA AÇILIŞI / YOZGAT / SORGUN 

ERGÜL MOBİLYA PAZARLAMA MÜD VE BULUT MOBİLYA HAKAN BULUT

ÖZ BULUTLAR MOBİLYA AÇILIŞI /ERGÜL MOBİLYA FABRİKA MÜDÜRÜ
HÜSEYİN SELİM

ÖZBULUTLAR MOBİLYA MAĞAZA AÇILIŞI / RASIM KILIÇOĞLU / YOZGAT / SORGUN

 ÖZBULUTLAR MOBİLYA YÖN KUR BŞK HASAN BULUT

ÖZ BULUTLAR MOBİLYA / ERGÜL MOBİLYA / TANITIM FİLMİ from mobilyasaticilariTV on Vimeo.

  24 Temmuz 2017

Yorumlar

  1. mustafa koca 24 Temmuz 2017 05:28

    yeni yeriniz hayırlı uğurlu olsun, allah bol kazançlar versin, güzel açılış.

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 702144

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.