ANKAMOB MOBİLYACILAR ve LAKECİLER ODASI 2017 İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

 / TÜM HABERLER

ANKAMOB MOBİLYACILAR ve LAKECİLER ODASI 2017 İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara / Siteler Mobilyacısı esnafı bir iftar yemeğinde daha buluştu. Mobilyacılar, Lakeciler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Hüseyin Taklacı ve Oda üyelerinin organize ettiği ve geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğine tüm Ankara mobilyacısı esnafı davetli idi. Bin beşyüze yakın mobilyacının bir araya geldiği 2017 yılı iftar yemeğinde, devlet büyükleride mobilyacılarımızı yalnız bırakmadılar.

Akparti Anklara Milletvekili Sayın Emrullah İşler, ASO Başkanı, Ankara Valisi, Ankara Kaymakamı, Mamak Belediye Başkanı ve sayamayacağımız kadar devlet erkanı da bu yemekte yerlerini aldılar. Türkiye Cumhuriyeti Cumhur Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan, Sayın Başbakan Bin Ali Yıldırım’dan ve bir çok devlet protokolünden kutlama mesajı alan mobilyacılarımız, geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğinde sektör ile ilgili istişarelerde bulundular. 

Bu yemeğin amacı, Ankara mobilyacılarına  moral vermek, sektörün mötivasyonunu yükseltmek ve sektör mensuplarını kaynaştırmaktır. Çalışkanlığı ile tanıdığımız Ankara Mobilyacılar, Lakeciler, Esnaf ve Sanatkarlar Odas Başkanı Sayın Hüseyin Taklacı’nın bizzat mobilyacılarımız ile tek tek ilgilendiği bu iftar yemeği, bu yıl sekizinci olup; bir nevi geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Ankamob AVM üyelerininde bir araya gelmelerine  vesile olmuştur... Mobilyacılarımıza kısa bir konuşma yapan Sayın Emrullah İşler, "Devletimizin mobilyacılarımızı her zaman destekleyeceğini, özellikle Siteler Esnafı ile yakından ilgilendiklerini" belirtirken; Sayın Hüseyin Taklacı’da Ankara mobilyacıları için çalışmalarının devam ettiğini ve  esnafı kalkındırmak adına her zaman yeni projeler ile onların karşılarına çıktıklarını belirtti. 

ANKAMOB MOBİLYACILAR ve LAKECİLER ODASI  2017 İFTARYEMEĞİ 

ANKAMOB MOBİLYACILAR ve LAKECİLER ODASI 2017 İFTARYEMEĞİ

 ANKAMOB BŞK. HÜSEYİN TAKLACI /AKP ANK. MV. EMRULLAH İŞLER 

ANKAMOB MOBİLYACILAR ve LAKECİLER ODASI 2017 İFTAR YEMEĞİ 

AKP ANK. MV. EMRULLAH İŞLERve ANKAMOB BŞK. HÜSEYİN TAKLACI 

  04 Haziran 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 651246

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.