ANKAMOB SİTELER MOBİLYA SARAYI AÇILDI...

 / TÜM HABERLER

ANKAMOB SİTELER MOBİLYA SARAYI AÇILDI...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odasının girişimleri ile Ankara Büyükşehir Belediyesince yapılan Siteler Mobilya Sarayı, ANKAMOB AVM ismi ile Samsun Yolu 13. Km Mamak / Ankara adresinde Açıldı. 60 yılı aşkın tecribesi ile Mobilya üretimi yapan, Ortadoğu’nun en büyük mobilya üretim merkezi olan Siteler Ankara, üretim ve satış hattının iç içe olmasından dolayı yaşanan problemlere son vermek vatandaşlarımızın, daha konforlu alışveriş yapabilmesini sağlamak amacı ile ANKAMOB AVM’ de toplandı.15 bin m2 satış alanı, 100’e yakın imalatçı mağaza, binlerce ürün çeşidi ile Siteler Mobilyası, ANKAMOB AVM de buluştu.

Yemek ve Yatak Odasından Koltuk Takımlarına, Bebe Genç Odasından Ray Dolaplara, Panel ve Mobilya Kapılardan Sandalyelere, Banyo ve Mutfak Mobilyalarından Ahşap Merdivene, Bahçe Mobilyalarından Mobilya Aksesuarlarına, Aydınlatmadan Halıya, Ev dekorasyon ile ilgili aradığın ne varsa Ankamob’da...

Yerli yabancı toptan mobilya mağazacıları, ve perakende müşteriler için 365 gün  açık Mobilya Fuarı konseptinde tasarlanan  ANKAMOB AVM, Geleneksel yöntemlerle Geçmişinden güç alarak üretim yapan Ankara Sitelerin, yıllardan beri ahilik kültürünü benimsemiş sanatçı ustaları, artık kendi yaptıklarını kendileri satıyor. Marka olma yolunda büyük bir adım atıyor. ANKOMOB’un bu gün itibari ile (30 Mayıs 2017) resmi açılışı devlet protokolu tarafından gerçekleştirildi. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek, Mamak Belediye Başkanı Sayın Mesut Akgül, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Mehmet Yiğiner, Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı aynı zamanda ANKOMOB AVM’nin Başkanı Sayın Hüseyin Taklacı tarafından kurdela kesimi ile ANKOMOB açıldı.  Bu açılışa çok sayıda Ankara’lı tüketicide eşlik etti. "Siteler Mobilyası bir markadır, amacımız Siteler esnafını daha refah günlere taşımak ve Türkiye’de siteler mobilyası ihracatını yüzde birlik dilimden, yüzde beşlik dilime çıkartmaktır." diyen Başkan Sayın Hüseyin Taklacı aslında ANKOMOB ile bir nevi hayallerini gerçekleştirmiştir.  

Ankomob’un hayata geçirilişinde büyük emekleri olan Şener Mobilya’nın sahibi aynı zamanda ATO Mobilyacılar ve Halıcılar 27. Komite Meclis Üyesi Sayın Ufuk Şener, gerçekleştirdiğimiz röportajda "Ankomob’u hayata geçirebilmek için çok çalıştık, sektörümüzü daha da geliştirmek için çalışmaya devam edeceğiz." diyerek sergilemiş oldukları performansı bizler ile paylaştı. Ankara Siteler esnafı tarafından hayata geçirilen Ankomob, 2023 hedeflerine katma değer sağlayacak ve Siteler esnafını, mobilya sektöründe zirvede tutmaya devam edecektir.

 ANKAMOB MOBİLYA SARAYI AÇILIŞI / ATO MECLİS ÜYESİ / UFUK ŞENER

ANKAMOB AÇILIŞI / ANKAMOB BAŞKANI / HÜSEYİN TAKLACI 

ANKAMOB AÇILIŞI / GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ

 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BEL. BŞK. MELİH GÖKÇEK 

  30 Mayıs 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 291694

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.