MODEL MOBİLYA 3. ŞUBESİNİ ANKARA KUŞCAĞIZ’DA AÇTI..

 / TÜM HABERLER

MODEL MOBİLYA 3. ŞUBESİNİ ANKARA KUŞCAĞIZ’DA AÇTI..

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Sayın Şükrü Köken tarafından kurulan Model Mobilya Ankara’nın Keçiören Semti, Kuşcağız Mahallesinde 3’ncü şubesini açtı. 1400 m2 alanda, 6 çalışanı ile Keçiören’lilere hizmet verecek olan mağaza, Arçelik gibi önemli markaların bayiliği ile alanında beyaz eşyadan, elektrikli küçük ev aletlerine, halıdan ev tekstiline, oturma gruplalından mobilyaya, yatak ve yatak başlıklarına kadar bünyesinde her türlü ev konseptini barındırmaktadır.  

Halil Köken ve Hakan Köken kardeşlerin işlettikleri Model Mobilya büyümeye ve mağazalar zinciri oluşturmaya devam ediyor. Sevgili babaları Sayın Şükrü Köken’den devraldıkları bayrağı en yüksek noktaya taşımak için; çaba gösteren ve dürüstlük düsturundan ayrılmadan yol alan Köken kardeşler, ideallerinin peşinden koşarken; mobilya ve beyaz eşya sektörünün kalkınmasında pay sahibi oluyorlar. Hayalleri branşlarında daha iyi yerlere gelebilmek olan Köken kardeşleri, bu güzel mağazanın açılışında dostları yalnız bırakmadılar. 

Arçelik Türkiye Satış Direktörü Sayın Barış Orbay, Arçelik Şube Yöneticisi Sayın Kayhan Cevher, Guzzo Mobilya İçanadolu Böl. Müd. Sayın Erhan Küçükarslan, Lüksan Mobilya Böl. Tem.Sayın Şaban Onay, isimlerini sayamayacağımız diğer mobilya temsilcileri, aile etrafı, Model Mobilya’nın esnaf komşuları ve Keçiören halkı bu açılışa katılarak Köken ailesini yalnız bırakmadılar.

Bizde "Mobilya Satıcıları Haber Portalı" ekibi olarak bu güzel günde, Model Mobilya ailesinin yanında bulunarak, onların haklı gururlarını siz değerli mobilya sektörü mensupları ve tüketici halk ile paylaşmaktan onur duyduk...

Yolun açık olsun Model Mobilya...

 

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / EMEL BENLİ GİRİŞ KONUŞMASI / KUŞCAĞIZ / ANKARA 

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞ TÖRENİ / KEÇİÖREN / ANKARA 

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / KAYHAN CEVHER / ŞÜKRÜ KÖKEN /KEÇİÖREN ANKARA

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / TURUNCU MOBİLYA  

KOYUNLU VE ANGORA HALI TEMSİLCİLERİ

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / KEÇİÖREN / ANKARA /ŞEMSİ ECİK / TÜKETİCİ

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / KADRİYE KOŞAROĞLU /TÜKETİCİ 

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / AYFER ZEYBEK / SEDA ZEYBEK / TÜKETİCİ 

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / HAKAN KÖKEN 

LÜKSSAN MOBİLYA & GUZZO MOBİLYA BÖLGE SORUMLUSU

MODEL MOBİLYA 3. MAĞAZA AÇILIŞI / MODEL MOBİLYA YÖN. KUR. BŞK. 

HALİL KÖKEN 

  18 Mayıs 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 753332

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.