ADA AVANTGARDE MOBİLYA / İNEGÖL

 / TÜM HABERLER

ADA AVANTGARDE MOBİLYA / İNEGÖL

Haber: Emel BENLİ & İNEGÖL 

İnegöl’ün en köklü mobilya üreticilerinden biri olan tarzı ve kalitesiyle rakiplerinden ayrışan Ada Avangard Mobilya, siz değerli tüketiciler için üretmeye devam ediyor. 2005 yılında koltuk üretimi ile İnegöl’de kurulan ADA AVANTGARDE, 2008 yılında koleksiyonlarının tamamlama yoluna giderek,ahşap mobilya üretimini bünyesine kattı.
12.750 m2 yi aşkın kapalı alan üzerinde, ileri teknoloji makine parkuru ve tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri beklentilerini karşılama politikasını özümseyerek koltuk ve ahşap mobilya olarak üretime devam eden Ada Mobilya, başlangcından bu güne  bugüne kadar olan her süreçte, bünyesinde taşıdığı mutlu müşteri hedefinin heyecanını, ilk günkü gibi taptaze tutuyor. Tasarımlaarına yansıttığı mükemmeliyetçilik ilkesini, üretim ile harmanlayarak yaşanılan mekanlar için kaliteli mobilyalar üretiyor. Türkiye genelinde 10 mağazaya sahip olan Ada Avangarde, bayilikler vermeye de devam ediyor.

Misyonu müşterilerinin beklentileri ötesinde memnuniyet sunmak, aynı özveri ile şık tasarımlar, yüksek kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışını birleştirerek, beğeniye uygun ürünler üretmektir. Vizyonu, yaşam alanlarına uygun, kaliteli,şık ve zarif tasarımlar yaparak, ADA AVANTGARDE olarak zamanın getirdiği tüm süreçleri doğru yaşamak ve yaşatmaktır.

Türkiye’nin ilk mobilya AVM’si Mobiliyum’um  İnegöl’de açılması ile birlikte, bu AVM’de yerlerinbi alan Ada Avangarde, daha geniş mekanlarda ürünlerini sizdeğerli tüketicilere sunabilmek için yine yenilikçi yüzünü gösterdi.  225.000 m² kapalı alanı, 200 mağazası, 200 yerli üretici markasıyla; yatırımcıyı üreticiyle, toptancıyı perakendeciyle, kaliteli seçkin ürünlerini de müşterisiyle İnegöl’lü mobilyacıların seslerini tüm dünya’ya duyurdukları bu AVM, İnegöl’e estetik kattı. tarihi "İpek Yolu" üzerinde bulunmanın getirdiği ticari hareketliliği ve hammadde kaynaklarına yakın olmasının avantajıyla İnegöl; bugün 150’nin üzerindeki ülkeye ihracatı, ülkemizdeki mobilya üretiminin %50’sini karşılayan kapasitesi, 30 bin sektör çalışanıyla Türkiye’de mobilya endüstrisinin kalbi konumunda.

Türkiye ekonomisinin global pazarlara açıldığı bir dönemde önemli bir yapıtaşı durumunda. İşte bu yapı taşlarını oluşturan mobilya üreticilerinden biri de Ada Avangarde’dir. Yatak Odası Yemek Odası Duvar Ünitesi Koltuk Takımı Salon Takımı Aksesuar Puf sandalye  ve Modern tarzları ile sizlere hizmet vermeye devam eden Ada Avangarde mobilyanızın markası olmaya devam ediyor. 

Ada Avantgarde Mobilya

Ankara Karayolu Üzeri 3.km No:1/ İnegöl / BURSA 

Telefon: 444-4395 / Fax: +90 (224) 718-5636

Web: www.adaavantgarde.com

  26 Nisan 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 315702

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.