CNR 2017 ANKARA İMOB MOBİLYA FUARI AÇILDI...

 / TÜM HABERLER

CNR 2017 ANKARA İMOB MOBİLYA FUARI AÇILDI...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu Haber Grand Oymaklar Mobilya’nın katkıları ile yapılmıştır.

Mobilyanın başkenti Ankara’da "CNR İMOB ANKARA MOBİLYA FUARI, 30 Mart 2017 tarihinde yani bu gün kapılarını ziyaretçilerine açtı... ATO Congresium fuar alanında gerçekleşen fuarın çoğunluğu Ankara Siteler esnafıydı. CNR Holding tarafından Ekonomi Bakanlığı, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri ve MÜSİAD Ankara Şubesinin desteğiyle düzenlenen fuarın açılışı törenle yapıldı. CNR Holding Genel Koordinatörü Sayın Cem Şenel’in konuşması ile başlayan proğram, TOBB Mobilya Ürünleri Meclis Başkanı Sayın Ercan Ata’nın konuşması ile devam ederken; konuşmacılardan Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı Sayın Ahmet Güleç ise konuşmasında, "İmob Fuarları 13 yıldır düzenleniyor, mobilyanın kalbi fuarlarda atıyor." dedi.

MÜSİAD Ankara Başkanı Sayın İlhan Erdal, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sayın Nurettin Özdemir’de konuşmacılar arasında yerlerini aldılar.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Fatih Şahin’de mobilya sektöründe Ankara’nın önemine işaret ederek, "sektörde hem markalaşma hem de tanıtım için daha güçlü adımların atılması gerektiğine dikkati çekti".

"Eğer ihracatta bir sorun varsa o da markalaşmamamız oluşudur." diyen ve açılışta yerini alan Başbakan Yardımcımız Sayın Emrullah İşler ise devletimiz adına CNR İMOB FUARI’NA destek vermeye gelenler arasındaydı. Özellikle mobilya üreticilerimizin  ve toptancıların yanı sıra ihracatçı-ithalatçı, üretici, yan sanayici ve otelcilere yönelik düzenlenen fuarda, modernden klasik mobilya, el işçiliği ve masif özellikte ürünler sergileniyor.

ATO Congresium’da 2 Nisan’a kadar gezilebilecek olan fuar, Türkiye’nin en büyük mobilya üretiminin Ankara’da yapılması ve Ankara’nın istihtamının en yoğun olduğu şehirler arasında oluşu, ilk 5’te yer alması, küçük ve orta ölçekli reticinin büyümesine bağlı olarak paralelinde pazarın hızla büyümesi ve nihayi tüketicinin alım gücünün artması ile birlikte İmob Fuarı’na ihtiyaç duyulmuştur.

  

GRAND OYMAKLAR MOBİLYA SPONSORLUĞUNDA CNR İMOB ANKARA MOBİLYA FUARI

30 MART -2 NİSAN 2017 TARİHLER ARASINDA BAŞLIYOR.. 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUAR AÇILIŞI VE KONUŞMACILAR. 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUARI / ANSİMOD BAŞK.- İSMAİL BİÇER

TOBB MOBİLYA ÜRETİMİ MECLİS BAŞK. -ERCAN ATA / MÜSİAD ANKARA YÖN. KUR. ÜYESİ VOLKAN ÜLGEN 

MÜSİAD YÖN. KUR. ÜYESİ - ERGÜDER KERPİÇÇİ / MOSFED BAŞK. AHMET GÜLEÇ 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUARI / BAŞBAKAN YARDIMCISI -EMRULLAH İŞLER 

GRAND OYMAKLAR MOBİLYA- AYDIN OYMAK 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUARI / GKM- GÖNÜLKARDEŞLER MOBİLYA / ANKARA 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUARI / KUPA GENÇ MOBİLYA / SEYİT KARAHAN 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUARI / ŞEREF MOBİLYA / OSMAN YAPAKÇI / ANKARA 

CNR İMOB 2017 ANKARA MOBİLYA FUARI / GRAND OYMAKLAR MOBİLYA

AYDIN OYMAK / YUSUF OYMAK / SELMA OYMAK / ANKARA

  30 Mart 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 188800

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.