MOSDER’de yeni dönem / MOSDER’in yeni başkanı Nuri Öztaşkın...

 / TÜM HABERLER

MOSDER’de yeni dönem / MOSDER’in yeni başkanı Nuri Öztaşkın...

MOSDER’de yeni dönem / MOSDER’in yeni başkanı Nuri Öztaşkın.

Mobilya sektörünün çatı kuruluşu olan MOSDER’in 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda oyların büyük çoğunluğunu alan YATAŞ Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, MOSDER Başkanı olarak seçildi.

Türkiye mobilya sektörüne ev sahipliği yapan MOSDER’in 4 Şubat 2017 Cumartesi günü gerçekleşen 9. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda yönetim değişikliği yaşandı.

Mobilya sektörü temsilcilerinin yer aldığı seçimli genel kurulda iki aday yarıştı. Hararetli geçen genel kurul sonrası YATAŞ Grup CEO’su Nuri Öztaşkın’ın divana sunduğu liste, geçer oy alarak görevi İsmail Doğan’dan devraldı ve mobilya sektörünün yüzde 70’ini temsil eden MOSDER’in yeni başkanı seçildi.

Öztaşkın’dan birlik mesajı

MOSDER’in yeni başkanı Nuri Öztaşkın, herkesle ortaklaşa çalışarak MOSDER’de yeni bir çağ açmak istediklerini söyledi. Öztaşkın, “Sektörümüzün sorunlarına çözüm sunmak için girdiğimiz bu yolda hedeflerimizi hep yüksek tuttuk ve sektörümüzün sesi olmayı kendimize ilke edindik. Ve şimdi de bu sesimizi MOSDER’e taşımanın mutluluğu içerisindeyiz. Sektörümüzün sorunlarına çözüm önerisi sunmak hepimizin görevi. Her şey çok yeni ve önümüzde uzun ve heyecanlı bir dönem bizi bekliyor. Bu dönemde hem fuarımız hem de sektörümüz adına iyi işler çıkarmak için yoğun çalışmalar gerçekleştireceğiz. Dolayısıyla bu görevi bize emanet eden herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı: Nuri ÖZTAŞKIN, YATAŞ
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Bülent BAYRAM, LARESSA 
Yönetim Kurulu Muhasip Üye: Onur KIRAL, FATİL KIRAL 
Yönetim Sekreter Üyesi: Şahin NURSAÇAN, BELLONA 
Yönetim Kurulu Üyesi: Hasan ÇAĞLAYAN, CASCADE

  06 Şubat 2017

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 754500

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.