CUPON MARKASI İLE GÜRHAN MOBİLYA YENİ YERİNDE..

 / TÜM HABERLER

CUPON MARKASI İLE GÜRHAN MOBİLYA YENİ YERİNDE...

Hayaller insanı hedefe götüren en masum silahtır...

Haber: Emel Benli / KONYA 

Konya’nın hatırı sayılır ailelerinden Gündoğar ailesi, yeni mağazalarının kapılarını müşterilerine açtılar.  Yıllardır Konya’da mobilya ve perde üzerine donanımlı bir ev konsepti mağazası ile hizmet veren "Gürhan Mobilya ve Perde,"  6 bin m2 alana kurulu, 6 kattan oluşan mobilya mağazasını Konya Selçuklu’da hayata geçirdiler. Sayın Hasan Hüseyin Gündoğar ve Sevgili oğlu Gürhan Gündoğar yıllardır hayal ettikleri AVM tarzındaki yeni açtıkları mağazalarında, mobilya ağırlıklı bir hizmet için kolları sıvadılar. Güçlü bir ekip ile yola çıkan Gündoğar ailesi özel tasarımları ile tanınan ve kendi markaları olan "Cupon" ile daha güçlü bir şekilde Konya ve civar illere hizmet veriyorlar. Mobilya, perde, duvar kağıdı ve döşemelik kumaş konsepti ile mağazayı renklendirdiler. 

Dekoru ile göz kamaştıran mağaza Konya’da mobilyacıların sektör oluşturduğu bir konumda yer alırken, oto parkı, mağaza içerisinde kafe, çocuk oyun alanı, dinlenme bölümleri, ve birde siğara solonu ile hizmet vermek üzere tasarlandı. Tasarım ve dizayn aşamasında işini bilen ve zevkli bir iç mimar ile çalışan "Gürhan Mobilya" proje işlerinede imza atarak; çevresinde dostlarının bolluğu ve itabari ile tanınan Türk Mobilya sektörünün bir ferdidir.

Unutmayın ki her şey hayalle başlar, ticaret ahlakı ile hayata geçer ve güçlü bir kadroyla yoluna devam eder. "Başarı insanın yaptığı işi sevmektern geçer." diyen değerli büyüğümüz Sayın Hasan Hüseyin Gündoğar, çok sevdiği işi için okul müdürlüğünden istifa etmiş ve dürüstlük düsturu ile çocuklarına her zanan hedefi göstermiş ve başarının anahtarının işini sevmekten geçtiğini öğretmiştir. Sevgili oğlu Gürhan Bey ve Sevgili gelini Yasemin Hanım ile yola çıkan duayyen, Konya’ya ve Konya’lılara adanmış bir ömrün karşılığını bu güzel mağaza ile taçlandırarak hayallerinin altına imza atmıştır.  

GÜRHAN MOBİLYA

İletişim: Musalla Bağları Mah. Belh Cad. No: 49 / Selçuklu / Konya

Tel: 0332. 233 68 68 & Fax: 0332. 233 68 67

Web:  www.gurhanperdemobilya.com 

E-mail: gurhanperde@hotmail.com     

  27 Ocak 2017

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 744903

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.