YATAŞ YATAK İSMOB FUARINDA BAYİLERİ İLE BULUŞTU..

 / TÜM HABERLER

YATAŞ YATAK İSMOB FUARINDA BAYİLERİ İLE BULUŞTU..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

“Yataş bir okuldur” diyen ve her defasında bu onur verici cümlesini tekrar ederek Yataş’ın Türkiye üzerinde ki etkisini dile getiren Yataş Grub Yön.Kur. BAŞKANI Sayın Yavuz Altop’a, “Mosder 2017 Mobilya Fuarı’nda” konuk olduk. Duayyen konuştu biz dinledik. Geçmişten geleceğe ve tüm yarınlara itaf edilen Yataş’ın hikayesi, hikayelerin en güzeli idi. Mobilya sektörüne binlerce öğrenci yetiştiren  kalitenin, konforun, teknolojinin ve tecrübenin bir araya gelerek tüm zanaat dallarına taş çıkaran Türkiye’nin mobilya ustası Yataş ile siz değerli mobilya kullanıcılarımıza mutlu günler diliyoruz…İyi ki varsın Yataş…

Yataş’tan bilgiler:

Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş. 1976 yılında kurulmuştur. 1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlamıştır. 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında yataklı kanepe ve koltuk takımları üretimine başlamıştır.

Yataş, bugün 146.600 metrekare kapalı alanı, 268.000 metrekare açık alanı, Kayseri ve Ankara’daki fabrikaları, 1.400’ü aşkın çalışanı ve 400 ’e yakın satış noktasıyla hizmet vermektedir.

Yataş markası 2010 yılında Enza Home konsept mağazasını yaratmış ve Enza Home; 2011 yılından itibaren ürün tarzı ve tasarım anlayışını diğer markalardan farklılaştırma yoluna gitmiştir. Bu amaçla Türkiye ve yurtdışından en ünlü tasarımcılar ile çalışılmaktadır.Bu özel konumlama, Enza Home mağazaları içerisinde mobilya ürünleri haricinde, shop-in-shop tarzında; Yataş Bedding konsept mağazasının ürünleriyle birlikte sunulmasıdır.

Yataş Bedding’in, Enza Home içinde olması, tüketiciye yatak odalarında birçok kombinasyon oluşturma şansı tanıdığı gibi, sektörün en bilinen Yataş yatak, tekstil ve yan dekorasyon ürünlerini aynı noktadan satın almasını sağlar. Böylelikle tüketicinin ihtiyaçlarını çok yönlü karşılayabilmekte, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamıştır.

İSMMOB 2017 MOBİLYA FUARI / YATAŞ GRUB/ YAVUZ ALTOP 

  16 Ocak 2017

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 245210

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.