SERHAT MOBİLYA İSMOB MOBİLYA FUARINDA...

 / TÜM HABERLER

SERHAT MOBİLYA İSMOB MOBİLYA FUARINDA...

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

4 nesildir aynı çatı altında ticari faaliyet gösteren Akkaş ailesi, ev mobilya sektörüne ilk defa 1973 yılında adım atmıştır. Sektöre toptan mobilya ticareti ile başlayan Serhat Mobilya, 80’li yılların sonlarında seri mobilya imalâtına başlamış, bünyesindeki ikinci şirket olarak üretim faaliyetlerini sürdüren Vipa A.Ş.’yi 90’lı yılların başında kurmuştur. Serhat Mobilya, 2008 yılında kurulan yeni üretim tesisi ile toplamda 35.000 m2 kapalı, 100.000 m2 açık alandan oluşan modern üretim sahalarında üretim yapmaktadır. Ayrıca, bünyesine bağlı onlarca tedarikçi firma ile birlikte hazırladığı ev mobilyası koleksiyonunu yurtiçinde yüzlerce satış noktasında, yurtdışında 40’ın üzerinde ülkede tüketicinin zevk ve beklentilerine sunmaktadır.

 

Serhat Mobilya ev mobilyası sektöründe emin adımlarla ilerlerken; geçmişten gelen tecrübelerinden edindiği bilgi birikimini kullanarak, yenilikçi ve vizyon sahibi profesyonel ekibi ile mobilya sektöründe çığır açacak projeler üretmek amacı ile Ar-Ge faaliyetlerine önem vermeyi, her alanda ki son gelişmeleri dikkate alarak kurduğu modern üretim tesislerinde, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek güncel kalmayı hedefleyerek mobilyada harikalar yaratmaya devam etmektedir.

Serhat, markalı ürünleri, var olduğu bölgenin piyasa koşullarında rekabet edebilir fiyat politikası ile sadece ulusal değil aynı zamanda uluslararası pazarda markasını tanıtmayı, profesyonel ekibi ve yüzlerce iş ortağı ile oluşturduğu ürün çeşidi ile ülkemizde kalite, konfor ve estetik algı standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.Türkiye’de ve Dünya’da “Serhat” denince tüketicide kalite, estetik ve konfor algısı oluşturan bir marka olmaktır.Tüketicilerin estetik, zarafet ve kalite anlayışını profesyonel kadrolarımızın birikimiyle birleştirip çevre duyarlılığını göz önünde tutarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. 

Serhat Mobilya Yön. Kur. Baş. Yardımcısı aynı zamanda bir Mosder üyesi olan Sayın Nuh Mehmet Akkaş, biz “Mobilya Satıcıları Haber Portalı’na” verdiği röportaş ile Serhat Mobilya hakkında bizleri bilgilendirdi.  Tecrübe ile teknolojiyi birleştiren ve mutlaka hayatımızın bir yerinde varolan Serhat güzelikleri ve kalitesi ile beğenileri yine “Mosder 2017 Mobilya Fuarı’nda üstüne toplamayı başardı. Asil duruşu ve tecrübeli kadrosu ile büyüklerinin açtığı yoldan yürümeye devam eden Serhat, üretimine hız kesmeden devam ediyor. Bu arada “Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi” görevini de ticaret tecrübesi ve ticaret ahlakı ile yürütmeye çaslışan Sayın Mehmet Akkaş’a teşekkürlerimizi sunuyor. Uzun ömürler diliyoruz. 

İSMMOB 2017 MOBİLYA FUARI / SERHAT MOBİLYA / NUH MEHMET AKKAŞ 

  16 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 172298

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.