İSMOB 2017 MOBİLYA FUARININ KONFORU KONFOR MOBİLYA..

 / TÜM HABERLER

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARININ KONFORU KONFOR MOBİLYA..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

Mobilya üretiminde bir İzmir Hikayesi:

İzmir’den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın bir çok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu yaşayan Konfor Mobilya, harikalar yaratmaya devam ediyor. Bu başarının temelinde işlerine duydukları tutku, yıllara dayalı tecrübe ve bilinirliliği ile tasarımlarını  teknoloji ve kalite ile buluşturmaları yatıyor.. Bir evin ihtiyacı olan tüm yatak ve mobilya üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirebilen, donanımlı Konfor, fabrika ve üretim altyapısı ile sektörün öncüleri arasındadır.   

“Yenilikçi tarzımız ve  yaşam alanlarına ’konfor’ katan  çizgimizi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştiriyoruz.” diyen Konfor ailesini “Mosder 2017 Mobilya Fuarı’nda" yalnız bırakmadık. Çocuk odasından yemek ve yatak odası grubuna, koltuk takımlarından, uyku kalitesini en üst düzeyde sağlayan yataklara kadar her zevke ve yaş grubuna dokunan koleksiyonları ile dekorasyonda farklılıklar yaratan Konfor, fuarın göz bebeği firmalarındandı.

Dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları evinize taşıyan Konfor, siz ve sizden sonrakilerin de tercihi olmak için müşteri memnuniyeti esası ile, Konfor kalitesi ve çizgisini tercih eden kullanıcılara en yeni hizmeti sunarak uzun soluklu güven ilişkisi geliştiriyor ve her yıl yeni koleksiyonlar tasarlayarak, sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. 

Modern çizgisi, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonları ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiği konsept mağazalarında ‘’evin senin kimliğin’’ diyerek tüketiciye daha yakın duruyor... Konfor Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Sayın Nuri Gedik’ten aldığımız bilgiler ışığında siz değerli tüketicilerimizi aydınlatmak biz “Mobilya Satıcıları Haber Portalı’nın” görevidir

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI & KONFOR MOBİLYA / NURİ GEDİK 

  15 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 105015

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.