KİLİM MOBİLYA İSMOB 2017 MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI..

 / TÜM HABERLER

KİLİM MOBİLYA İSMOB 2017 MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

Türkiye’nin en ünlü mobilya üretricilerinden olan Kilim, Dünya geneline gerçekleştirmiş olduğu mobilya satışları ile rekora gidiyor. Bilinirliliği en yüksek üreticilerden olan Kilim, fuarlarda boy gösteriyor. "Mosder 2017 Mobilya Fuarı’nda" yine karşımıza çıkan Kilim, üretimini yaptığı mobilyaların kalitesi, estetiği ve firmanın asil duruşu ile fuar’ın ilgi çeken stantlarından birisi oldu. Sektörünüzün haber portalı olan "Mobilya Satıcıları Haber Portalına " verdiği röportaşda bizlere Kilim’i en güzel şekli ile yorumlayan Kilim Genel Müdürü Sayın Cihat Şahin’e ve çalışma arkadaşlarına başarılarının devamını diliyoruz ve Kilim’i temsil etmek  bir  duruş ister, o duruşuda Kilim ailesinde gözlemlediğimizi belirtmek istiyoruz...

Kilim 40 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü mobilya üreticilerinden biri olarak kalite, tasarım,satış sonrası hizmetleri ve tüketici memnuniyeti odaklı inovatif yatırımlarına devam ediyor.Türk Mobilya sektöründe saygın bir yeri olan Kilim bu saygın yerini Dünya Mobilya sektörüne taşımak üzere yatak odası takımlarından koltuk takımlarına, yemek odası takımlarından oturma gruplarına, çocuk ve genç odası takımlarından yatak, baza ev tekstili ve aksesuarlara kadar tüm ürünleri insanların rahat ve konforu için sürekli geliştiriyor. Her zevke hitap eden şık odalar ve zevkli mekanların aranılan markası olmak üzere Türkiye’de 300 e yakın satış noktasında ve 40’ı aşkın ülkede tüketiciyle buluşuyor.

Birçok kalite belgesi ile üretim ve yönetimindeki kaliteyi belgeleyen Kilim, teknolojik gelişmeleri, tasarımdaki yenilikleri, sektördeki her aşamayı sürekli kontrol ve takip etmekte, tüketici odaklı, kalite ve tasarım çıtasını yükseltmektedir.Kilim, Turquality programına dahil olduktan sonra süreçlerini yeniden yapılandırmaya ve iyileştirmeye yönelik pek çok adım attı. Konuyla ilgili danışmanlıklar alındı ve Turquality proje ekibi oluşturuldu. Alt yapısını güçlendirdi. Stratejik iş planları oluşturarak, yol haritasını çizdi. Kilim Mobilya Turquality destekleri ile pek çok ülkede tanıtım reklam pazarlama faaliyetlerine odaklanarak ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik yoğun faaliyetler yürütmektedir. Evrensel Standartlara Uygun, Dünya Genelinde Her Yaşam Alanına Sevgiyle, ’’Bi Kilim’’ Üretmek...için yoluna devam ediyor.

Müşteri beklentileri doğrultusunda; her yaşam Aaanına güven, kalite, değer katan yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini Ar-Ge özgün model ve Ttsarımlarıyla kilim gibi dokuyan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma saygılı, ülke ekonomisine katkı sağlayan, çalışanıyla, tüketicisiyle mutlu ’’Kilim Ailesi’’ oluşturmak. 

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI & KİLİM MOBİLYA / CİHAT ŞAHİN 

  15 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 738570

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.