İSMOB 2017 MOBİLYA FUARININ EN YENİLİKÇİ FİRMASI ERGÜL MOBİLYA..

 / TÜM HABERLER

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARININ EN YENİLİKÇİ FİRMASI ERGÜL MOBİLYA..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

1989 yılında kurulan "Ergül Mobilya,"dürüst, kaliteli ve ‘"Müsteri Memnuniyetini" ilke edinmesiyle bugün 400 çalışanıyla, 45.000 m2 lik kapalı alanda "Kanepe, Çekyat, Koltuk Takımı, Oturma grubu, Yatak, Baza, Başlık ve Ev Tekstili ve Modüler Mobilya" Üretim Entegre Tesisi haline gelmiştir. Ergül Mobilya, 1992 yılında ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla, kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi bayi ağı ve birçok ülkeye ihracat yaparak siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Mobilya sektörünün bu güzide firmasını "İsmob 2017 Mobilya Fuarı’nda bir kez daha ziyaret ederek haklı gururlarını kutladık.

Her geçen gün artan ürün çeşidiyle, sektörde her zaman yenilik peşinde koşan atılımcı ruh, yeni bin yıla bir dünya şirketi olma hedefiyle yol alan Ergül Mobilya’nın Uluslararası TV’larda "Bu millet bunu yemez" slagonu ile dönen reklam filimlerinden de anlaşılacağı üzre 2017 yılını müşteri memnuniyeti odaklı tasarruf yılı ilan etmişlerdir.

Daima ilkelerini göz önünde bulundurarak bütün ürünlerinin ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üreten Ergül Mobilya markası bu yüzden sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir.
"Müşterisine değer veren ,ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir." diyerek biz Mobilya Satıcıları Haber Portalı’na açıklamada bulunan Ergül Mobilya Yön. Kur. Üyesi Sayın Erdoğan Şenozan üretim ve müşteri ilişkileri konusunda bizlere firma misyonlarından bahsetti.

"Takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ticaretimizi sürdürmeye devam ediyoruz" cümleleri ile sohbetimize renk karan Ergül Mobilya Pazarlama Müdürü Sayın Sayın Bülent Kılıç 2017 yılında tüm meslektaşlarına ve Ergül Mobilya müşterilerine bol bereketli günler diledi. "Hayat seni yaşamakla başlar Ergül Mobilya"...

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI / ERGÜL MOBİLYA/ ERDOĞAN ŞENOZAN / BÜLENT KILIÇ

  15 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 159660

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.