İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI & DİVAN MOBİLYA..

 / TÜM HABERLER

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI & DİVAN MOBİLYA..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

1974 yılında Sakarya’da koltuk iskeleti, masa ve sandalye imalatı ile faliyetlerine başlayan Divan Mobilya, o tarihten bu güne çok büyük yol katederek evinizin konforuna, rahatlığına, sevincine, üzüntüsüne, kederine ve derdine ortak oldu. Gönüllerinizin sultanı "Divan Mobilya" günümüzün aranılan mobilya markası haline gelmiştir.  
 
Tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak ve günümüze uygun ürün çeşitliliği sürekli arttırılarak yol alan firma, bunun neticesinde mevcut ürün kategorilerini kanepeler, oturma grubları, köşe takımları, salon takımları, berjerler, baza ve yatak grubları, yemek odaları, yatak odaları, genç odaları, sehpalar, TV üniteleri, sandalyeler ve aksesuarlar ile modüler mobilya olmak üzere geliştirilmiştir. Son yıllarda üretim alanında gerçekleştirdiği yatırımlar neticesinde hem ürün  çeşitliliğinde hem de kapasite alanında yüzde 100 artış sağlanmıştır. Firma "TSE ve ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Belgesine" sahip olup; müşteri memnuniyeti odaklı iş gücüne , kaliteli tasarıma ve misyonundan şaşmayan asil bir duruşa sahiptir. 
 
Aytaş Mobilya A.Ş’i çatısı altında sektöre duruşu ile meydan okuyan Divan Mobilya, Satış ve Pazarlama Müdürü Sayın Servet Gültekin’den aldığımız bilgiler doğrultusunda siz değerli nihayi tüketicilerimizi ve mobilya perakendecilerimizi aydınlatmak istedik. "Ticaret anlayışlarında bağlantı anlaşmasına yer vermediklerini ve bunun yanlış olacağını vurgulayarak misyon değerlerinin rengini bizlere belirten Sayın Servet Gültekin’i ve mesai arkadaşlarını kutluyor, doğru adreste, doğru çatı altında üretim yaptıklarını dile getiriyor, yolunuz açık olsun diyoruz.
 

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI / DİVAN MOBİLYA / SERVET GÜLTEKİN 

  14 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 786198

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.