BAMBİ MOBİLYA İSMOB MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI..

 / TÜM HABERLER

BAMBİ MOBİLYA İSMOB MOBİLYA FUARINDA YERİNİ ALDI..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

"Bambi hayatınıza şekil katar"...slagonu ile hayatımıza rahatlığı, estetiği, konforu ve kaliteyi sunarak bizleri özel hissettiren Bambi Mobilya ve Yatak A.Ş’nin İsmob 2017 Mobilya Fuarı’nda standını ziyaret ettik. Bu ziyareti siz değerli mobilya tüketicilerimizi bilgilendirmek için gerçekleştirirken; Bambi Mobilya’nın üretriminede yer vermek istedik.

Bambi Mobilya, 1965 yılından bu yana koltuk takımları ile son 10 yıldır yatak-baza ve başlık üretmekte olup; her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile en iyi hizmeti veren mobilya üretici firmalarımızdan biridir. "Çetmen Koltuk" ismiyle yola çıkan firma, 1997 yılından itibaren BAMBİ MOBİLYA markasını ve ismini tescil ettirerek, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Başta Ege Bölgesi olmakla beraber, tüm Türkiye’de çok iyi bilinen aynı zamanda kendisini yurtdışında da kabul ettirmeye başlamış bir firmadır. Fabrika İzmir Torbalı’da 40.000 m2 lik kapalı alanda, 450 kişilik tecrübeli ekibi ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak, günlük 150 oturma grubu, 500 adet yatak, 200 adet baza ve başlık üretimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bambi, en iyi sonucu alabilmek için, üretiminde en kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştirmektedir.

Bambi ürünlerinin tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve 2 yıl garanti dahilindedir. Ürün koleksiyonu sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerin tamamı tasarım tescil belgesine sahip olup; hayatınızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Her yıl fuarlara katılarak tüketici ve bayii ilişkilerini yüksek seviyede tutan Bambi, bu yılda mobilya trendini çizmiş ve mobilya sektörüne yön veren bir üretici firma olarak; 2017 İSMOB Mobilya Fuarı’nda tatlı rekabetini sunan tasarımlarını görücüye çıkartmıştır. Bambi Mobilya’nın İhracat Sorumlusu Sayın Emre Gökmen’den aldığımız bilgileri, sizlere aktarırken; görüyoruz ki Bambi mobilya sektörü ve siz değerli tüketicileri ilk sırada tutarak, kaliteli üretimi, kaliteli ticareti, kaliteli hizmet misyonu ile harmanlamaya devam ediyor...

İSMOB 2017 MOBİLYA FUARI & BAMBİ MOBİLYA / EMRE GÖKMEN 

  14 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 480537

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.