İSMOB 2017 FUARI’NIN EN DOĞAL STANDI ALFEMO MOBİLYA..

 / TÜM HABERLER

İSMOB 2017 FUARI’NIN EN DOĞAL STANDI ALFEMO MOBİLYA..

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Tüyap Fuarcılık’ın katkıları ile yapılmıştır.

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp, çağdaş tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ev mobilyaları üretmek ve bunları ulusal ve uluslararası pazarlara sunmayı hedef edinen Alfemo Mobilya, özgün, tasarım ürünü innovatif mobilya ürünleri ile Türk mobilya pazarında trendleri belirleyen, dünya pazarında ise değeri ve marka bilinirliği yüksek bir Türk markası olan Alfemo 2017 yılının kış ve ilk bahar mobilya kreasyonlarını belirledi.

"İsmob 2017 Mobilya Fuarı’nda" her yıl olduğu gibi yerini alan Alfemo, "Özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olmak" üzere yola çıkmış ve 1997 yılından günümüze döşemeli ve panel mobilya ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana  “Tüketici Memnuniyeti” ilkesinden taviz vermeyen Alfemo,  Mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa geniş ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, 60.000 m² kapalı olmak üzere 200.000 m²’lik  alana yayılmış  Alfemo, üretim tesislerinde tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş yeni nesil teknolojiye  sahip, Alman menşeili, CNC ve PLC  kontrollü full otomatik, modern üretim teknikleri ile üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı  makineler kullanılmakta olup,  sahip olunan GS Sertifikası ve TÜV Kalite Sertifikaları ile Dünya standartlarında ürünler üretilmektedir. 

Almanya, Avusturya, İsviçre, Lichtenstein, Portekiz, Polonya,  Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, S.Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan ve Hindistan’da sahip olunan Walt Disney lisansı ile Mickey Mouse, Cars, Winnie The Pooth ve Princess karakterlerini genç odalarında tüketicilerle buluşturmaktadır. Ülkemizde 150’ye yakın Alfemo bayisi ve 5 kıtada 60’ı aşkın ülkeye yayılmış olan 31 concept mağaza ve 105 satış noktası ile tüketicilere ulaşmaktadır.  

"Mobilya Satıcıları Haber Portalı’nda haklı gururlarını yayınlamak üzere fuarda ziyaret ettiğimiz Alfemo, bu yıl diğer meslektaşlartından kendilerini ayrıştıran doğa konsepti ve kitap konsepti ile fuarın ilgi odağı haline geldi. Doğa konseptini kuş sesleri ile  harmanlayarak bir seronomi geçidi sunan Alfemo özellikle çocuk ve genç odalarında harikalar yarattı. Dünya’ca ünlü Walt Disney’in tüm karekterlerinin üretim hakkını alarak yenilikçi ve dünya’ya hitap etme anlayışı ile zirveye tırmandı. Medar-ı İftiharımız Alfemo’nun Pazarlama Müdürü Sayın Süleyman ZORAL’dan edindiğimiz bu bilgilerin ışığında amacımız siz değerli mobilyacılarımızı aydınlatmak ve bir Alfemo başarısını daha sizler ile paylaşmaktır. 

"Her bakışta yeniden" ilkesi ile yenilikçi, her yaş grubuna hitap eden ve trend yaratacak niteliklere sahip kaliteli ürünler sunan Alfemo büyümeye devam ediyor. 

İSMMOB 2017 MOBİLYA FUARI / ALFEMO MOBİLYA / SÜLEYMAN ZORAL

  13 Ocak 2017

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 696834

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.