ANKAMOB 26. GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.

 / TÜM HABERLER

ANKAMOB 26. GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.

Hüseyin Taklacı güven tazeledi. İki adayın yarıştığı Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimleri’nde mevcut başkan Hüseyin Taklacı, 4. kez başkan olarak seçildi.

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, geçtiğimiz hafta sonu (7 Ocak 2022 ) olağan genel kurul toplantısını yaptı. Altındağ’da ki Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurulda, iki adayın bulunduğu seçimde mevcut başkan Hüseyin Taklacı, oyların büyük bir çoğunluğunu alarak güven tazeledi. Hüseyin Taklacı yapılan olağan genel kurulda 728 oy alırken, rakibi Oğuz Gevrekçi ise 162 oyda kaldı. Sandıkta güven tazeleyen Hüseyin Taklacı, dördüncü kez başkan olarak seçildi. 

( ANKAMOB )Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Hüseyin Taklacı, “Tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Esnafımız ve Siteler’imiz için daha çok çalışmaya, farklı projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi. Biz de Mobilya Satıcıları Haber Portalı ailesi olarak Sayın Taklacı’ya başarılar diliyoruz.

  10 Ocak 2022

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 673087

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.